17 Şubat 2015 20:29

Belediye Başkanı: Tuğçe Kazaz topluma mâl olmuş bir isim

AKP'den milletvekili adayı olacağı iddia edilen manken Tuğçe Kazaz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Ahmet Edip Uğur'u makamında ziyaret etti.

Paylaş

Kazaz'ın ziyareti büyükşehir belediyesinin resmi sitesinde haber olarak kamuoyuyla paylaşıldı. 

Son zamanlarda özellikle AKP yanlısı açıklamalarıyla dikkat çeken Tuğçe Kazaz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'la görüşmesinde Balıkesir'in büyükşehir olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sitedeki habere göre Kazaz, "Balıkesir'e ailemi ziyarete geldim. Edip Başkanımıza uğrayıp, halini, hatırını sormak istedim. Şehri çok güzel gördüm. Tertemiz ve gelişmiş gördüm, mutlu oldum. Tebrik ederim. Büyükşehir olmamız gurur verici. Başkanımızla görüşüp, sohbet ettik. Kendisini tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da Tuğçe Kazaz'ın topluma mâl olmuş bir kişi olduğunu belirtirken, bu ziyaretten memnun olduğunu söyledi. Başkan Uğur, "Tuğçe hanım, hemşerimiz. Artık kendisi topluma mâl olmuş bir kişi. Bugün büyükşehrimizi ziyaret etti. Biz de onu ağırlamaktan memnunuz, misafirimiz oldular. Balıkesir'e her zaman desteğini bekliyoruz" diye konuştu. (Balıkesir/DHA)

 

Reklam
ÖNCEKİ HABER

MHP'liler idam istedi

SONRAKİ HABER

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Doğalgaz, olması gerekenden yüzde 59 daha ucuz

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa