Seçim Hazırlıkları Fuarı İstanbul’da gerçekleşecek

Seçim Hazırlıkları Fuarı İstanbul’da gerçekleşecek

2014 yılı mart ayında gerçekleşmesi planlanan yerel seçimlerle ilgili çalışmalar hız kazandı. Yerel Seçim Hazırlıkları Fuarı 10-12 Ekim 2013 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek.Mart 2014’te gerçekleşmesi planlanan yerel seçimlerle ilgili çalışmalar kapsamında Yerel Seçim Hazırlıkları Fua

2014 yılı mart ayında gerçekleşmesi planlanan yerel seçimlerle ilgili çalışmalar hız kazandı. Yerel Seçim Hazırlıkları Fuarı 10-12 Ekim 2013 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek.
Mart 2014’te gerçekleşmesi planlanan yerel seçimlerle ilgili çalışmalar kapsamında Yerel Seçim Hazırlıkları Fuarı düzenlenecek. 10-12 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda adayların kendilerini en doğru şekilde ifade etmeleri için gerekli tüm profesyonel tanıtım hizmetleri yer alacak.

Organizatör firma tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, “2014 yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte hız kazanan seçim kampanyaları, günümüzde başlı başına bir sektör haline geldi. Dev seçim otobüslerinden afişlere, adayların kendilerini tanıttığı internet sitelerine kadar pek çok farklı iş dalı seçimlerden besleniyor. Teknolojinin gelişmesi ve herkesin kullanacağı şekilde ucuzlaması sayesinde adaylar artık kendilerini daha kolay tanıtabiliyorlar. Adayların kendilerini en doğru şekilde ifade etmeleri için gerekli tüm profesyonel tanıtım hizmetleri yer alacak” ifadeleri kullanıldı. (İSTANBUL)

www.evrensel.net