02 Nisan 2013 16:44

TKBL’de Playoff heyecanı!

TÜRKİYE Kadınlar Basketbol Ligi’nde normal sezonunun sona ermesinin ardından Playoff eşleşmeleri ve maç programı belirlendi.Buna göre Playoff çeyrek final eşleşmeleri şu şekilde olacak: Fenerbahçe – Ceyhan Belediye,Galatasaray - Homend Antakya Belediye, Mersin Büyükşehir Belediye – İstanbul Üniversitesi B.G.D., Ka

TKBL’de Playoff heyecanı!

Paylaş

TÜRKİYE Kadınlar Basketbol Ligi’nde normal sezonunun sona ermesinin ardından Playoff eşleşmeleri ve maç programı belirlendi.
Buna göre Playoff çeyrek final eşleşmeleri şu şekilde olacak: Fenerbahçe – Ceyhan Belediye,
Galatasaray - Homend Antakya Belediye, Mersin Büyükşehir Belediye – İstanbul Üniversitesi B.G.D., Kayseri KASKİ – Tarsus Belediye.
Üç maç üzerinden oynanacak olan ilk tur maçlarında seriler 0-0 başlayacak ve 2 galibiyet alan takımlar adlarını yarı finale yazdıracak. İlk 2 maç sonunda 1-1’lik eşitlik sağlanırsa, seri üçüncü maça uzayacak ve kazanan takım, son dörde kalacak.
İlk maç 5 Nisan Cuma günü saat 18.00’de Mersin Büyükşehir Belediye ile İstanbul Üniversitesi BGD arasında oynanacak. Cumartesi günü ise saat 16.00’da Galatasaray, Homend Antakya Belediyesi’ni, Kayseri KASKİ ise Tarsus Belediye’yi konuk edecek. Saat 16.30’da da Fenerbahçe ile Ceyhan Belediye karşı karşıya gelecek.
Playoff çeyrek final maçları 9 Nisanda tamamlanırsa yarı final ilk maçları 12-13 Nisanda, çeyrek finaller 11 Nisanda tamamlanırsa, 13-14 Nisanda, çeyrek final maçları 12 Nisanda tamamlanırsa, yarı finaller 14-15 Nisan ya da 15-16 Nisanda başlayacak.
Yarı finallerde ise Fenerbahçe – Ceyhan Belediyesi’nin galibi Kayseri Kaski – Tarsus Belediyesi’yle, Galatasaray – Homend Antakya Belediye eşleşmesinin galibi de Mersin Büyükşehir Belediye – İstanbul Üni. BGD serisinin galibiyle eşleşecek. (SPOR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Her şey Playoff aşkına!

SONRAKİ HABER

Denizli'de midibüs kaza yaptı: 12 öğrenci yaralandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa