21 Ağustos 2019 14:23

Matrix 4'üncü filmle geliyor | Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss imza attı

Matrix serisi 4'üncü filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çekimlere önümüzdeki yıl başlanacak.

Matrix serisi tanıtım görseli.

Paylaş

“Matrix” serisi dördüncü filmle geri geliyor. Üç filmde de Neo'yu canlandıran Keanu Reeves ve Trinity rolündeki Carrie-Anne Moss 4'üncü filmde aynı rolleri oynamak üzere imza attılar.

Lana Wachowski hem yazar, hem de yönetmen koltuğunda olacak. Ona daha önceki filmlerdeki eş-yazarlar Aleksandar Hemon ve David Mitchell katılacak. Orjinal üçlemede, Wachowski kardeşler eş-yazar ve eş-yönetmen olarak görev almışlardı.

ÇEKİMLERE 2020'DE BAŞLANACAK

Filmde yer alacak diğer oyuncular, karakterler, filmin konusu ve ne zaman vizyona gireceği hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Filmin çekimine 2020’de başlanacağı biliniyor.

Warner Bros. sözcüsü Toby Emmerich bir açıklama yaparak şunları söyledi:

“Matrix filmini yeniden ve Lana ile birlikte çekmekten ötürü büyük bir mutluluk duyuyoruz. Matrix Evreninin yeni bölümünü yazacak, yönetecek ve üretecek olmasından ötürü heyecanlıyız. Lily ile birlikte geliştirdiğimiz çoğu fikir, bugün daha anlamlı hale geldi. Bu karakterlerin hayatıma dönecek olmasından çok mutluyum ve parlak arkadaşlarımla çalışmak için yeni bir şans buluş olmaktan ötürü minnettarım. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

İstanbul'da yağış başladı | Bazı bölgelerde su taşkınları yaşandı

SONRAKİ HABER

Trump: Ruhani ile görüşmeyi tercih etmem

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa