07 Ağustos 2019 17:52

Ataşehir'de temizlik işçisi kadın 4. kattan düştü

4. kattaki evin pencerelerini silerken dengesini kaybeden temizlik işçisi kadın, hareket halindeki otomobilin üzerine düştü.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Ataşehir'de 4. kattaki evin pencerelerini silerken dengesini kaybeden temizlik işçisi kadın, hareket halindeki otomobilin üzerine düştü. İşçi kadın ağır yaralandı.

DHA'da yer alan habere göre olay, 2 Ağustos'ta sabah saatlerinde Kayışdağı Mahallesi'nde yaşandı. Bir apartmanın 4. katında pencere camlarını silerken dengesini kaybeden kadın işçi, yoldan geçen otomobilin üzerine düştü. Adı öğrenilemeyen kadının ilk yardımına çevredeki yurttaşlar koştu. İhbar üzerin olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan kadın, gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Olayın bir görgü tanığı, "Biz dükkanda yoğunluk yaşıyorduk, bir anda ses duyduk. Kadını zaten görmüştük, cam silerken. Ayağı dışarı doğru çıkmıştı. Biz arabanın kadına çarptığını zannettik ama kadın, yukarıdan arabanın kaputuna düşmüş. Sonra yuvarlanıp yere düşmüş, yüz üstü bir şekilde. Bir süre yerde yatırdılar kadını, hiç kimse dokunmadı. Ambulansı aradık, sonra sağlık ekipleri orada gerekli müdahaleleri yapıp götürdüler. Biz orada oturanlardan biri zannediyorduk. Temizlik işçisiymiş. Sağlık durumunun şu an iyi olduğunu söylediler" dedi. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

HDP Milletvekili Oya Ersoy’dan kendisini hedef gösteren ATV’ye tepki

SONRAKİ HABER

İzmir Barosu Valiliğin eylem yasağı kararına karşı dava açtı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa