Beylikdüzü Kavaklı Sahili açıklarında tekne battı, bir kişi öldü

Fotoğraf: Erhan Elaldı

Beylikdüzü Kavaklı Sahili açıklarında tekne battı, bir kişi öldü

Beylikdüzü Kavaklı Sahili açıklarında tekne battı, teknede bulunan altı kişiden beşi kurtarılırken bir kişi hayatını kaybetti.

Beylikdüzü Kavaklı sahilinde içinde 6 kişinin bulunduğu tekne battı. Batan teknedeki 6 kişiden 5'i son anda kurtarılırken kayıp olan 1 kişinin ise cansız bedenine ulaşıldı.

Olay, Kavaklı Mahallesi'nde dün akşam saat 20.00 sıralarında meydana geldi. Kavaklı sahil açıklarında içinde 6 kişinin bulunduğu tekne henüz bilinmeyen bir nedenle denizde sabit duran dubaya çarparak devrildi. Teknenin battığını gören çevredekiler durumu hemen polis, sahil güvenlik ve sağlık ekiplerine bildirdi. Bu sırada teknede bulunan 5 kişi yakınlardaki yat limanından hareket eden bir bot tarafından kurtarıldı. Teknede bulunan bir kişi de denizde gözden kayboldu. Olay yerine gelen sahil güvenlik ekipleri, kayıp olan kişiyi aramak için çalışma başlattı. Bu sırada kaybolan kişinin yakınları da olay yerine gelerek beklemeye başladı. Denizdeki aramalara havadan da helikopterle destek verildi. Sahil güvenlik ekiplerinin denizdeki arama çalışmaları sonucu kaybolan Cemal Keskin'in cansız bedenine ulaşıldı. (DHA)

Son Düzenlenme Tarihi: 11 Ağustos 2018 13:41
www.evrensel.net
ETİKETLER Beylikdüzü