07 Mayıs 2018 15:16

Trabzonspor’da Bursapor maçı öncesi 7 eksik

Süper Lig’in 33. haftasında Bursaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, eksik oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle kadro sıkıntısı yaşıyor.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Tolga SAĞLAM

Bu sezon özellikle takımdaki sakat ve cezalı oyuncu sayısının fazla olmasından dolayı kadro istikrarını yakalayamayan Trabzonspor’da, Bursaspor maçı öncesi de 7 eksik bulunuyor. Bordo-mavililerde sakatlıkları bulunan Castillo, Onur, Kamil Ahmet ve Uğur’un yanı sıra Kasımpaşa maçında gördükleri kartlarla Kucka, Hubocan ve Okay’ın cezalı duruma düşmesi, Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ı da zor durumda bıraktı.

ORTA SAHA VE STOPERDE ALTERNATİF KALMADI

Bursaspor maçında 7 oyuncusundan faydalanamayacak olan Çalımbay en büyük sıkıntıyı ise stoper ve orta sahada yaşayacak. Stoperde Uğur’un sakatlığında orta saha oyuncusu Okay’ı oynatan deneyimli teknik adamın, Okay ve Hubocan’ın Kasımpaşa maçında gördükleri kırmızı kartlar sonrası alternatif olarak elinde sadece Mustafa, Durica ve genç oyuncu Hüseyin kaldı. Ayrıca Çalımbay’ın orta sahada Kucka’nın da cezalı duruma düşmesi nedeniyle bu oyuncunun yerinde kanat oyuncusu Olcay’ı oynatabileceği öğrenildi.

HAZIRLIKLAR BAŞLIYOR

Öte yandan Kasımpaşa maçının ardından Trabzonspor’da verilen 2 gün izin sona erdi. Bordo-mavililer bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde toplanarak saat 17.00’de yapacağı antrenmanla Süper Lig’in 33’üncü haftasında oynayacağı Bursaspor maçının hazırlıklarına başlayacak. (Trabzon/DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Antalya Dayanışma Akademisi'nde ‘Başarılı Yaşlanma Zorunluluğu’ dersi

SONRAKİ HABER

Bursa'da fay hattının kırılmasıyla oluşan Suuçtu Şelalesi'nde sonbahar güzelliği

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa