07 Mayıs 2018 07:22

Yemekten zehirlenen üniversite öğrencisi taburcu edildikten sonra öldü

Gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye giden Kocaeli Üniversitesi öğrencisi Hayrettin Ömeroğlu, taburcu edildikten sonra yaşamını yitirdi.

Yemekten zehirlenen üniversite öğrencisi taburcu edildikten sonra öldü

Fotoğraf: Hayrettin Ömeroğlu/Facebook

Paylaş

İzmit'te, bir restoranda tavuklu pilav yedikten sonra rahatsızlanan, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilen 26 yaşındaki üniversite öğrencisi Hayrettin Ömeroğlu, hayatını kaybetti.

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümünde öğrenim gören Hayrettin Ömeroğlu, dün akşam kusma ve bulantı şikayetiyle Kocaeli Devlet Hastanesi'ne başvurdu. Şehir merkezinde bulunan bir restoranda tavuklu pilav yediğini söyleyen Ömeroğlu, hastanede serum tedavisi uygulandıktan sonra taburcu edildi. Ömeroğlu, gece tekrar fenalaşınca arkadaşları 01.30 sıralarında 112 Acil servisi arayarak yardım istedi. Eve gelen sağlık ekibi, Ömeroğlu'nu hastaneye götürürken, yolda kalbi durdu. Kocaeli Devlet Hastanesi'ne getirilen Ömeroğlu, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ömeroğlu'nun kesin ölüm nedeni otopsi sonrasında belli olacak. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (Kocaeli/DHA)

ÖNCEKİ HABER

Selma Gürkan: ‘Cumhur İttifakı’nı durdurmak demokrasi için ilk adım

SONRAKİ HABER

Çankaya Belediyesi’nde öğretmenleri ücretsiz izne gönderdiler

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa