02 Mayıs 2018 17:49

Tatlıses: Ak Parti'ye gönlümü verdim, gerekirse kellemi de veririm

AKP İzmir 1. bölge milletvekili aday adayı olan İbrahim Tatlıses, "Ak Parti'ye gönlümü verdim, gerekirse kellemi de veririm" dedi.

Tatlıses: Ak Parti'ye gönlümü verdim, gerekirse kellemi de veririm

Fotoğraf: Umut Karakoyun/DHA

Paylaş

AKP İzmir 1'inci bölgeden milletvekili aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses, AKP’ye bağlılıkta dozaj artırdı. Narlıdere AKP İlçe Başkanlığını ziyaret eden Tatlıses, "Ben AK Parti'ye gönlümü verdim. Gerekirse kellemi de veririm" dedi.

İbrahim Tatlıses aday adayı olduğu bölgedeki 14 ilçe için tura çıktı. Tatlıses'in ilk durağı, evinin de bulunduğu Narlıdere ilçesi oldu. Parti binasında teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Tatlıses'e, kendisi gibi AKP İzmir 1'inci bölge aday adayı olan Narlıdere eski Başkanı Aslan Bilgi de eşlik etti.

İzmir için yapılacak çok işin olduğunu belirten Tatlıses, "Oy verin, yapalım" dedi. Tatlıses’in vaatleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da sıklıkla propagandasını yaptığı ulaşım hizmetleriyle ilgiliydi. Tatlıses 18 kilometrelik İzmir Karşıyaka yolu için “neden 5 dakikada gitmeyelim” dedi.

Tatlıses, "Ben önce Karşıyaka'ya gidiş ve gelişi düşünüyorum. 2,5 saatte gidiyoruz, neden 5 dakikada gitmeyelim? Bunu da devlet yapar, seçilen hükümet yapar. Versinler oyları yapalım. Yapalım da görelim. Yalova'dan otobanı Topçulara bağlamadılar mı. 'Bağlanmaz' dediler, hayal bile edemezlerdi. Bağladı işte; ama bunu yapan Recep Tayyip Erdoğan. Hiç boğazın dibi delinir miydi? İstanbul'da 3'üncü köprüyü yaptı ve insanlar mutlu, huzurlu. Kaza yok, bela yok" diye konuştu.

Kendisi için "Ak Parti’ye ne verdin?" diye sorulduğunu aktaran İbrahim Tatlıses, AKP’ye gönlünü verdiğini, gerekirse kellesini de vereceğini söyledi. Tatlıses, "'Neden?' diye sorun. Çünkü çalışıyor. Çalışmayan adama neden vereceğiz? Çalışmayana ekmek yok, o çalışıyorsa ben de onun yanında olacağım. Ölümüne, öyle bedava yok ölümüne. Parayla, pulla işim yok. Benim her şeyim var. Özel uçağım da var villam da var. Bu saatten sonra paraya, pula ihtiyacım yok; milletin sevgisine ihtiyacım var. İnsanların sevgisini, kalbini alayım yeter; çünkü kalp parayla alınmıyor" diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

CHP’den Basın Özgürlüğü Günü açıklaması: Söz edemiyoruz

SONRAKİ HABER

Endonezya'da 6,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa