31 Mart 2018 12:04

10 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunan adam tutuklandı

Aydın'da 10 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunan ve eşi ile cinsel ilişkiye girerken kızına zorla izleten erkek tutuklandı.

10 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunan adam tutuklandı

Paylaş

Aydın'da 10 yaşındaki kızı N.K.'ye cinsel istismarda bulunup eşiyle cinsel ilişkiye girdiği sırada kızını kendilerini izlemeye zorladığı iddiasıyla gözaltına alınan G.K. (33) tutuklandı. G.K'nin eşi M.K. ise serbest bırakıldı.

G.K. ile M.K. çiftinin 3 çocuklarından en büyüğü olan ve 4'üncü sınıfa giden N.K'nin günlük tavırlarında tuhaflık sezen öğretmeni, N.K. ile diyaog kurdu. N.K, öğretmenine ailesinden cinsel şiddet gördüğünü, babası G.K'nin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. Bu durumun 1 buçuk yıl sürdüğünü ifade eden N.K'nin doktor raporunda da cinsel istismar bulgusuna rastlandı. Alınan savcılık ifadesinin ardından G.K. ve eşi M.K.gözaltına alındı.

'KOCAM ÇOCUKLARIMA ŞİDDET UYGULAR DİYE KORKTUM'

G.K. iddiaları reddederken eşi M.K, "Kocam çocuklarıma şiddet uygular diye korktum, kimseye söyleyemedim" dedi. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen çiftten G.K. tutuklandı, eşi M.K. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Çiftin tüm çocukları yakınlarına teslim edildi. (DHA)

ÖNCEKİ HABER

Meteorolojiden sağanak yağmur uyarısı

SONRAKİ HABER

"Düz Dünyacılar"ın sayısındaki artışta Youtube’un rolü var

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa