Patron örgütlerinden Afrin operasyonuna destek

Patron örgütlerinden Afrin operasyonuna destek

Afrin'e karşı başlatılan askeri operasyon patron örgütlerini sevindirdi. TÜSİAD ve MÜSİAD'dan destek açıklamaları geldi.

TÜSİAD ve MÜSİAD başta olmak üzere patron örgütleri, Afrin'e karşı başlatılan askeri operasyona destek açıklaması yaptı.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik,  "Terör odaklarına karşı haklı mücadelede yüreğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerimizle birlikte. Dileğimiz, kahraman askerlerimizin zaferi ve yurda sağ salim dönüşleridir. Zeytin Dalı Harekatı sayesinde sınırlarımızda barışın ve huzurun kalıcı olarak tesisini temenni ediyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ise "Türkiye, sınırlarında oluşturulmak istenen terör kuşağına son vermek, bu terör kuşağını oluşturan unsurların özellikle son günlerde hedef gözetmeksizin hastaneleri ve dolayısıyla sivilleri de hedef alan saldırılarına son vermek amacıyla bu harekatı başlatmak mecburiyetinde kalmıştır. Zeytin Dalı Harekatını iş dünyası olarak destekliyoruz. . Rabbim, ordumuzu ve askerlerimizi korusun ve muzaffer eylesin inşallah" dedi.

Tüm Sanayi ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından  yapılan açıklama ise şöyle: "TÜMSİAD olarak her zaman olduğu gibi Zeytin Dalı Harekatı'nda da dualarımızla ve bütün gönlümüzle devletimizin ve kahraman ordumuzun yanındayız." (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 21 Ocak 2018 18:56
www.evrensel.net