15 Ocak 2018 13:12

MMO İzmir Şubesi yeni yönetimini belirledi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) İzmir Şubesi 29. Genel Kurul ve Seçimleri hafta sonu gerçekleşirken 29. Dönem Yönetim Kurulu belirlendi.

Paylaş

Makina Mühendisleri Odası (MMO) İzmir Şubesi 29. Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri, 13-14 Ocak 2018 tarihlerinde MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşti.

13 Ocak Cumartesi günü gerçekleşen ve iki yıllık çalışmaların değerlendirildiği Genel Kurul’un ardından, 14 Ocak Pazar günü yönetim kurulu seçimleri yapıldı. Çağdaş Demokrat Makina Mühendisleri’nin oluşturduğu tek listenin katıldığı seçimlerde toplam 1152 üye oy kullanılırken, bu oylardan 1145’i geçerli sayıldı. Çağdaş Demokrat Makina Mühendisleri ile Dinamik Mühendisler grubunun iki liste halinde girdiği seçimler sonucunda Çağdaş Demokrat Makina Mühendisleri, geçerli oyların 1033’ünü, Dinamik Mühendisler ise 100’ünü aldı. Bu sonuçla birlikte Çağdaş Demokrat Makina Mühendisleri bir kez daha MMO İzmir Şubesi’nin yönetim kurulunu oluşturmaya hak kazandı.

MMO İzmir Şubesi 29. Dönem Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Yüksel Yaşartekin, Melih Yalçın, Selda Ünver, Dilek Ferda Yamanlar, Gürkan Durgun, Elif Eda Doğan, Bircan Çiçekdeş. (İzmir/EVRENSEL)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Cerattepe için toplanan 40 bin imza ile Ankara’ya gidiyorlar

SONRAKİ HABER

Öğrenip, güçleneceğiz

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa