25 Aralık 2017 18:44

Milli Eğitim lojmanlarının çatılarında tehlikeli çalışma

Siirt'te bulunan Milli Eğitim Müdürlüğü lojmanlarının çatısında 2 işçinin hiçbir güvenlik önlemi alınmadan çalıştığı cep telefonu ile görüntülendi.

Milli Eğitim lojmanlarının çatılarında tehlikeli çalışma

Paylaş

Siir'teki Milli Eğitim Müdürlüğü lojmanlarının çatı katında çalışan 2 işçi 6 katlı binanın çatısında hiçbir güvenlik önlemi almadan çalıştı. Önlemsiz ve tehlikeli onarım çalışması cep telefonu ile görüntülendi.

Yeni Mahalle, Mehmet Nebil Caddesi’nde bulunan ve Milli Eğitim Müdürlüğüne ait lojmanlarının çatısında onarım yapan işçilerin güvenlik önlemi almadan çalışması çevrede bulunanların dikkatini çekti. 2 işçinin hiçbir önlem almadan yaptığı tehlikeli onarım cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde 2 işçinin güvenlik önlemi alınmadan 6 katlı binanın çatısında çalıştıkları görüldü. Görüntüyü kaydeden isminin yazılmasını istemeyen kişi, gördüklerinden çok etkilendiğini belirterek, şöyle dedi: “Normal bir inşaata çalışan işçilerin güvenlik önlemi almadan çalışmasını bir şekilde anlarım ama kamuya ait bir lojmanda çalışan işçilerin böyle önlem almadan çalışmalarına nasıl izin veriliyor? Bunu denetleyen birileri yok mu? Umarım kaydettiğim bu görüntülerden sonra hiç bir işçinin böyle önlem almadan çatı katlarında çalışmalarına izin verilmez.” (Siirt/DHA)

ÖNCEKİ HABER

Ahed Tamimi için kefalet talebine ret

SONRAKİ HABER

Sennur Sezer’in yaşamı tiyatro sahnesinde: Bir Şiirdir Sennur Sezer

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa