Okul bahçesinde servisçi çatışması: 1 ölü

Okul bahçesinde servisçi çatışması: 1 ölü

Ümraniye'deki Fatih İlkokulu bahçesinde öğrenci kayıtlarının yapıldığı sırada servisçiler birbirine girdi. 1 kişi öldü 2 kişi yaralandı.

Ümraniye'de bulunan Fatih İlkokulu bahçesinde öğrenci servisi firmalarının sahipleri arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

ÖĞRENCİ KAYITLARININ YAPILDIĞI SIRADA

Saat 11.30 sıralarında öğrenci servisi firması sahipleri arasında tartışma yaşandı. Okul bahçesindeki tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Olayda iki firmadan toplam 3 kişi yaralandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar ambulanslar ile çevre hastanelere götürülerek tedavi altına alındılar.

Yaralılardan Cüneyt Elik hayatını kaybetti.

BÜYÜK KORKU YAŞANDI

Kayıt için okula gelen veliler ve öğrenciler büyük korku yaşadı. Bir öğrenci sınavdayken silah seslerini duyduğunu söyledi. Bir başka kişi ise okulda silahlı kavga olduğunu evdeyken silah seslerini duyduğunu dile getirdi.

Olay Yeri İnceleme Ekipleri okul bahçesinde çalışma yaptı. Polis okulun sokağını trafiğe kapatırken, çevrede güvenlik önlemi aldı. Polisin olayla ilgili incelemesi sürerken, okul kaydı için gelen veliler geri çevrildi. (İstanbul/DHA)

Son Düzenlenme Tarihi: 06 Eylül 2017 13:26
www.evrensel.net