03 Ağustos 2017 23:07

Ankara'da atık kağıt deposunda yangın 

Ankara'nın Yeni Mahalle İlçesi'nde bulunan hurdacılar sitesinde yer alan bir atık kağıt deposunda yangın çıktı. Yangın 3 saatte kontrol altına alındı.

Ankara'da atık kağıt deposunda yangın 

Paylaş

Ankara'nın Yeni Mahalle İlçesi'nde bulunan hurdacılar sitesinde yer alan bir atık kağıt deposunda yangın çıktı. Büyük bir alana yayılan yangın 3 saatte kontrol altına alınabildi.

Yangın, saat 20:30 sıralarında Hurdacılar sitesinde bulunan bir atık kağıt deposunda çıktı. Nedeni henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı çıkan yangını gören çevredeki vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ancak çıkan yangın, alanda bulunan kağıtların alev alması ile birlikte geniş bir alana yayıldı. İtfaiye ekiplerinin yanı sıra yangın yerine gelen belediyelerin iş makineleri de yangın söndürme çalışmalarına destek veriyor. Yangın da bir kişinin dumandan zehirlendiği, maddi hasarın büyük boyutta olduğu öğrenildi. Yangını söndürme çalışmaları devam ediyor. 

3 SAATTE KONTROL ALTINA ALINDI 

Atık kağıt deposunda çıkan yangın 3 saatte kontrol altına alınabildi. Nedeni henüz belirlenemeyen yangın sırasında araç lastiklerinin de alev alev yandığı öğrenildi. Yangını söndürmek için Yeni Mahalle itfaiye ekiplerinin yanı sıra, Ankara Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri de katıldı. Soğutma işlemlerinin devam ettiği yangının çıkış sebebi yapılacak olan çalışma sonrası belirlenecek.(DHA)
 

ÖNCEKİ HABER

Fenerbahçe, Avrupa Ligi Play-Off Turu'na yükseldi

SONRAKİ HABER

19 Şubat 1972’de öldürülen gençlik önderi Ulaş Bardakçı kimdir?

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa