Silivri İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan ölü bulundu

Silivri İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan ölü bulundu

Silivri İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan makamında başından vurulmuş halde ölü bulundu. Çalışkan'ın intihar ettiği açıklandı.

İstanbul'da Silivri İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan, makamında başından vurulmuş halde ölü bulundu. Çalışkan'ın intihar ettiği açıklandı.

Çalışkan, sabah saatlerinde makamına giren görevli bir polis tarafından yerde hareketsiz yatarken bulundu ve 112 sağlık ekiplerine haber verildi.

Çalışkan'ın Silivri Emniyet Müdürlüğü'ndeki makam odasına gelen sağlık ekipleri, Çalışkan'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı incelemede bulundu.

Çalışkan'ın ölüm sebebinin intihar mı yoksa saldırı mı olduğunu araştırmak için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden uzman bir ekip Silivri'ye doğru hareket etti. 

Yapılan açıklamada "Hakan Çalışkan'ın henüz bilinmeyen bir neden dolayı beylik silahı ile intihar ettiği olay yeri incelemesinden anlaşılmıştır" denildi.

HAKAN ÇALIŞKAN KİMDİR?

Çalışkan, İstanbul Emniyeti Mali Şube Müdür Yardımcısı olarak görev aldıktan sonra 26 Aralık 2016 tarihinde Emnyiet Müdürü Hakan Er'in yerine Silivri'ye Emniyet Müdürü olarak atanmıştı. Çalışkan'ın, uyuşturucuyla mücadele konusundaki hassasiyetiyle tanındığı belirtiliyor. (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 31 Temmuz 2017 14:44
www.evrensel.net