Sedat Peker'den açık tehdit: Diktatör diyenleri asacağız

Sedat Peker'den açık tehdit: Diktatör diyenleri asacağız

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirenleri en yakın bayrak direklerine ve ağaçlara asmakla tehdit etti.

Daha önce hakkında 'halkı kin ve nefrete tahrik'ten suç duyurusunda bulunulan suç örgütü lideri Sedat Peker, bugün yaptığı konuşmasında seslendiği kitleye "Azrail Aleyhisselam'ın yardımcısı olabilmek için memuriyet dileyin" çağrısı yaptı. Peker ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan'a diktatör diyenleri en yakın bayrak direklerine ve ağaçlara asmakla tehdit etti.

'AZRAİL'İN YARDIMCISI OLABİLMEK İÇİN MEMURİYET DİLEYİN'

Sedat Peker, "Kardeşlerim benim yaptığımı yapın. Her gece dua ederken yüce Allah'tan Azrail Aleyhisselam'ın bu şerefli görevi yerine getirirken, bizim de içinde yer alabileceğimiz bir memuriyet dileyin. Azrail Aleyhisselam'ın yardımcısı olabilmek için memuriyet dileyin" şeklinde bir açıklama yaptı.

'DİKTATÖR NEYMİŞ GÖRECEKLER'

Peker açıklamasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'diktatör' diyenlere yönelik şu sözleri sarf etti:

"Bu şımarmış, devletimizin devlet olma geleneğiyle onlara sağladığı imkanlardan dolayı şımarmış bu kişiler sayın cumhurbaşkanımız için diktatör diyorlar. Bizim haklarımızı elimizden aldı diyorlar. Bunun gibi çeşitli suçlamalar yapıyorlar. Ancak ben biliyorum ki onlar yatsınlar kalksınlar bizim devletimizin devlet olma geleneğindeki öğretilere dua etsinler.

Yüce Allah korusun, eceliyle bile olsa sayın cumhurbaşkanımızın bu dünyadaki misafirliği biterse, onlar diktatör neymiş görecekler. Yüce Allah’ın izniyle onlara yakınlık duymuş, onlarla yol almış, onlarla daha sonrasında yolunu ayırmamış bütün herkesi en yakın bayrak direklerine asacağız. En yakın ağaçlara asacağız"

'CEZAEVLERİ DE BİR GÜN BASILACAK'

Peker tehditlerini şöyle sürdürdü:

"Bazı aşırı solcular kendilerince nostalji yapıp Bastille Cezaevi’nin geçmişte basılmasını Maltepe Cezaevi’ne yürüdükleriyle eşitleyip kendi aralarında sohbetler yapıyorlar. Tabii ki bunlar duyan kulaklar tarafından duyuldu. Neymiş, Maltepe Cezaevi’nin basacaklarmış, arkadaşlarını çıkaracaklarmış. Büyük bir devrimin başlangıcı olacakmış. Onların düşündüğü gibi cezaevleri de bir gün basılacak. Ancak vallahi onların hayal ettiği gibi değil. Dışarıda yakaladıklarımızın hepsini ağaçlara, bayrak direklerine astıktan sonra o cezaevlerine de gireceğiz. Onları cezaevlerinde de asacağız. Boyunlarından asacağız bayrak direklerine." (HABER MERKEZİ)

 

Son Düzenlenme Tarihi: 16 Temmuz 2017 19:45
www.evrensel.net
ETİKETLER Sedat Pekertehdit

6 yorum yapılmış

 1. Deli ado 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Yürü be kim tutar seni

 2. Kemal Ersöz 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Ulan ödlek... Isıracak köpek dişini göstermez. Ateş olsan kendini yakarsın.. Yürü de ense traşını görelim...

 3. Destan 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Ödüm koptu... İt ürür, kervan yürürmüş.

 4. Mafo 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Diktatör değil, mafya babası

 5. Enes Tataroğlu 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 2  /  Beğenmedim 0

  Kokain bağımlılığı insana deli cesareti anlıkta olsa verebiliyor, anlaşılan oligarşi bunu son dönemde fazla pudra şekeriyle beslemiş, ne zaman suni bir gerginliğe ihtiyaç duyulsa, bu çapsız çete bozuntusuna medyada havlamasına yer veriyor.

 6. Vay be 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Bu "adam" hala dışarıda mı?

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.