03 Haziran 2017 12:26

Aziz Yıldırım: Teknik direktör konusu netleşmedi

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, teknik direktör konusunda netleşen bir durum olmadığını, transferde ise 4 isimle anlaştıklarını söyledi.

Paylaş

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, mali genel kurulda konuştu. Yıldırım, transferleri Mayıs ayında bitirmek istediklerini söylediğini hatırlatarak "Evet söz verdim. Bazen şartlar oluşur bazen oluşmaz. Ama biz transferleri yaptık. 4 futbolcu ile anlaştım ama transfer 17 Haziran'da başlıyor, şimdi açıklayamam isimleri" dedi.

3 teknik direktör ile görüştüklerini de söyleyen Aziz Yıldırım, bütün medyanın Aykut Kocaman ile anlaşıldığını son dakika verdiğini ancak bunun anlamsız olduğunu söyledi. Henüz kesinleşen bir şey olmadığını belirten Yıldırım, salı veya çarşamba günü bu durumu netleştireceklerini söyledi.

'QUARESMA'NIN MENAJERLERİ MAİL ATTI'

Yıldırım, Beşiktaşlı Ricardo Quaresma'nın Fenerbahçe'ye gelmek için menajerleri vasıtasıyla teklif ilettiğini öne sürerek "Bize mail attılar. Bonservis bedeli olmadığı için 2 milyon avro imza parası, 1 ile 1.5 milyon avro arasında komisyon ve Quaresma için yıllık 3.5 milyon avro net ücret istediler. Fikret Orman isterse bu maili kendilerine iletiriz" dedi.

BASKETBOLDA DOĞUŞ'LA DEVAM EDİLECEK

Yıldırım, basketbol şubesinin Ülker Grubu ile yaptığı gibi bir anlaşmayı Doğuş'la hayata geçireceklerini ve bu anlaşmanın 3 yıllık olduğunu söyledi.

GALATASARAY SÖZÜM YANLIŞ ANLAŞILDI

Galatasaray UEFA Kupası'nı kazandığı zaman kullandığı 'tesadüf" lafını herkesin farklı yere çektiğini ifade eden Aziz Yıldırım yanlış anlaşıldığını söyledi ve "Kazanılan bir başarıyı, kupayı kimse görmezlikten gelemez" dedi. (İstanbul/DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Mukavemet Dergi, Haziran sayısıyla raflardaki yerini aldı

SONRAKİ HABER

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy’dan AB’ye Kıbrıs yanıtı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...