Elazığ'da saldırıya uğrayan başhekim yaşamını yitirdi

Elazığ'da saldırıya uğrayan başhekim yaşamını yitirdi

Elazığ'daki Fırat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Said Belirgen saldırıya uğradı,başhekim yaşamını yitirdi.

Elazığ'daki Fırat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Said Belirgen, makamında silahlı saldırıya uğradı.

Olay saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Medikal malzemeler satan Sercan Gök, Başhekim Prof. Dr. Mehmet Said Belirgen'in makam odasına girerek tabancayla ateş etti, ardından aynı silahla intihara kalkıştı.

Ağır yaralı Prof. Dr. Belirgen ile saldırgan Sercan Gök, aynı hastanede tedaviye alındı. Makamında uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed Said Berilgen, girdiği ameliyat sonrası tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde, doktorların tüm mücadelesine rağmen hayatını kaybetti. 

GÖK'ÜN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Öte yandan, Başhekim Prof. Dr. Berilgen'e silahlı saldırı düzenledikten sonra başına bir el ateş eden saldırgan Sercan Gök'ün ise Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki tedavisi sürüyor. (Elazığ/DHA)

Son Düzenlenme Tarihi: 24 Mayıs 2017 18:17
www.evrensel.net