Reina'da yaralananların tedavileri sürüyor

Reina'da yaralananların tedavileri sürüyor

Reina'ya düzenlenen saldırıda yaralanan ve Şişli Etfal Hastanesine kaldırılan 13 yaralıdan 10'u taburcu oldu, 3 yaralının tedavisi sürüyor.

Ortaköy'de ünlü gece kulübü Reina'ya düzenlenen silahlı saldırı sonucunda yaralananlar çevre hastanelere kaldırıldı. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 13 yaralıdan 10'u taburcu oldu. 3 yaralının tedavileriyse sürüyor.

Türkiye yeni yılın ilk saatlerinde ünlü gece kulübü Reina'ya düzenlenen silahlı saldırı haberi ile sarsıldı. IŞİD üstlendiği saldırıda 39 kişi yaşamını yitirirken, 4’ü ağır 65 kişi de yaralandı.

Yaralılar bölgedeki hastanelerde tedavi altına alındı. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, hastane polisi tarafından verilen bilgiye göre, buraya getirilen 13 yaralıdan 10'u taburcu oldu. Polis, 3 yaralının ise yoğun bakımdaki tedavisine devam edildiğini belirtti.

Öte yandan, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstinye Devlet Hastanesi ve New Hospital Hastanesi’nde de yaralıların tedavileri devam ediyor. (İstanbul/EVRENSEL)

www.evrensel.net
ETİKETLER ReinaYaralılar