21 Aralık 2016 23:29

Adana'da züccaciye dükkanı küle döndü

Adana'da bir züccaciye dükkanı, nedeni henüz belirlenemeyen yangında küle döndü. Güçlükle söndürülen yangın, çevrede paniğe neden oldu.

Paylaş

Akşam saatlerinde Adana'nın Seyhan İlçesi Hanedan Mahallesi'nde bulunan züccaciye dükkanında çıktı. Kapalı olan dükkanın kepenklerinin altından dumanların yükseldiğini gören çevredeki vatandaşlar, itfaiyeye ve işyeri sahibi Emir Er'e haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekibi, yangını söndürmekte yetersiz kalınca olay yerine 2 itfaiye aracı ve 2 tanker daha sevk edildi. Dükkanın kepenklerini söküp, camlarını kıran itfaiye erleri, tazyikli suyla yangına müdahale etti. Yangın yerine gelen Emir Er'in yakınları ise söndürme çalışmalarını gözyaşı dökerek izledi. Dükkanda bulunan ürünlerin çoğunluğunun plastik olması yangının söndürülmesini güçleştirdi. Yangında züccaciye dükkanı küle dönerken, depo olarak kullanılan üst katlarda büyük bir zarar oluşmadı.

İtfaiyenin uzman ekibi, yangının kesin çıkış nedenini bulmak için olay yerindeki incelemesini sürdürürken, polis de yangınla ilgili soruşturma başlattı. (DHA)

ÖNCEKİ HABER

Baldur'da sendikalaşma nedeniyle 3 işçi işten atıldı

SONRAKİ HABER

AKP Sözcüsü Çelik: Hükümetin vazifelerinin çok ötesinde bir durum

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa