Bu hafta vizyona 6 yeni film giriyor - 16 Aralık 2016

16 Aralık'ta 6 yeni film vizyona giriyor. Bunlardan en dikkat çekeni ise Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi.

16 Aralık'ta vizyona 6 yeni film giriyor. Öne çıkan film ise 1977 yapımı Star Wars: Episode IV'ün öncesine dönen Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi adlı yapıt oluyor.

 • ROGUE ONE: BİR STAR WARS HİKAYESİ

  Yönetmen: Gareth Edwards
  Oyuncular: Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen

  Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi bir grup kahramanın, Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikâyesini anlatıyor. Film 1977 tarihli Star Wars: Episode IV’ün öncesine dönüyor.

 • TEREDDÜT

  Yönetmen: Yeşim Ustaoğlu
  Oyuncular: Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık

  Bir yanda 30’larının başında, bir sahil kasabasında mecburi hizmete başlamış bir psikiyatr Şehnaz; diğer yanda 16 yaşındayken zorla evlendirilen Elmas... Yolları kesişen Şehnaz ve Elmas sorunlarla yüzleşerek yaşamda yeni bir kapı aralıyor.

 • ALEMDE 1 GECE

  Yönetmen: Barış Erdoğan
  Oyuncular: Aydemir Akbaş, Ömer Gecü, Beyti Engin, Bülent Alkış

  Mutlu bir evliliği olan Ozan’la çocukluk arkadaşı Tolga, misafir olarak eve gelen Fehmi’nin ölümüyle kendilerini büyük bir belanın içinde bulacaklardır.

 • APTALLAR ÇETESİ

  Yönetmen: Jared Hess
  Oyuncular: Zach Galifianakis, Owen Wilson, Kristen Wiig, Kate McKinnon

  ABD tarihinin en büyük soygunlarından birini gerçekleştiren anti-kahraman David Ghantt’in yaşadığı, kargaşaya yol açan talihsizlikler. Sorunlar, Loomis Fargo’nun zırhlı araç şoförü David’in güzel Kelly’ye âşık olmasıyla başlıyor. Kelly’nin Kuzey Carolina Charlotte şehrinde bulunan şirket kasasını soyma girişimi de komediyi getiriyor.

 • SEN SAĞ BEN SELAMET

  Yönetmen: Ersoy Güler
  Oyuncular: Ufuk Özkan, Burçin Bildik, Tuvana Türkay, Lale Başar

  Film, müebbet hapis cezasına çarptırılan Sansar ve tahliyesine 2 gün kalan Selamet’in aynı nakil aracına binmesiyle başlayan macerayı ele alıyor. Sansar’ı, Sivas Kapalı Cezaevi’ne götürecek nakil aracı, Selamet’i de memleketine bırakacaktır.

 • OLDU MU ŞİMDİ?

  Yönetmen: Kenan Öztürk
  Oyuncular: Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Seda Güven, Serkan Şengül

  Hayatı yanlış anlamalar yüzünden mahvolan Yaşar, bu tip bir anlama sonucu hapse girer. Hapiste tanıştığı Ömer’le dolandırıcılık yaparlar. Tövbe etmeye karar veren ikilinin hayatları kimi kimsesi olmayan bir cenazenin kaldırılmasına yardım etmesiyle değişir. (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 24 Aralık 2016 09:56
www.evrensel.net