‘Sokak hayvanlarına yardımın adresi KirikKuyruk.com

‘Sokak hayvanlarına yardımın adresi KirikKuyruk.com

Hayvanseverlerin sokak hayvanlarıyla ilgili her türlü yardıma ulaşmasına aracılık etmek isteyen iki hayvansever KirikKuyruk.com sitesini kurdu.

HAayvanseverlerin sokak hayvanlarıyla ilgili aradıkları her türlü yardıma ulaşmasına aracılık etmek isteyen iki hayvansever 2014 yılında KirikKuyruk.com sitesini kurdu.  Siteye giren ziyaretçiler harita üzerinde 38 farklı kategoride arama yapıp, imkan veya ihtiyaçlarına uygun paylaşımlar yapabiliyor veya yapılan paylaşımlara yanıt verebiliyor. Platform üzerinde yuva arayan hayvanlar ve onlar için zaman, emek sarf edebilecek kişiler için de kategoriler bulunuyor. Video, poster ve yazılı içeriklerle toplumsal farkındalığını da artırmayı hedefliyor.  

“Sokaktaki dostlarımızın kahramanı olun!” sloganını kullanan Kırık Kuyruk, tek bir şehire de odaklanmıyor. Türkiye’nin herhangi bir şehrinden portala kayıt olup paylaşım yapmak mümkün. Yerel veterinerinizi, pet shop mağazanızı, tanıdığınız restoranları (yemek artıkları için) ekleyebilir veya çeşitli yardım ilanlarını KirikKuyruk.com’a ekleyebilirsiniz. (İSTANBUL)

www.evrensel.net
ETİKETLER KirikKuyruk.com