06 Aralık 2016 12:03

İspanyol gazetesi Marca'da Arda ve Rafinha iddiaları

İspanya kulübü Real Madrid'e yakınlığıyla bilinen Marca gazetesi, Barcelona'da oynayan Arda Turan ve Rafinha hakkında iddialarda bulundu.

Paylaş

İspanya'nın önemli gazetelerinden Marca, Barcelona takımının son dönemlerde yaşadığı form düşüklüğünün ana nedeni olarak oyuncuların gece hayatına olan düşkünlüğü olduğunu yazdı. Marca'da yer alan imzasız bir haberde, özellikle Arda Turan ve Rafinha öne çıkarılırken, iki yıldızın Real Madrid ile berabere biten maçın akşamında bir partiye gittikleri iddia edildi.

DİSİPLİNSİZ HAREKET EDENLER GÖNDERİLMİŞ

Barcelona'da bu tarz durumların daha önce de yaşandığı ve sonunda yıldız oyuncuların takımdan gönderildiği hususu, yazıda ayrıca belirtiliyor. Gazete, Barcelona'da işler iyi gittiği sürece takımın Disneyland gibi olduğu, kimsenin hiçbir şeye karışmadığı ve herkesin daha rahat hareket edebildiği bir ortam olduğunu belirtirken, işlerin tersine döndüğü zaman ise çok sert tedbirler alabilecek bir kulüp olduğunu belirtti. Buna örnek olarak da Ronaldinho ve Romario isimlerini belirten Marca, her iki yıldızın Katalan ekibinden disiplinsiz hareketleri sebebi ile gönderildiğini yazdı. (SPOR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Merkez Bankası: Dolar bozdurma kampanyasını destekliyoruz

SONRAKİ HABER

23 yaşındaki asansör teknisyeni akıma kapılarak öldü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa