Ağaoğlu: Cumhurbaşkanı talimatı versin yarın kazmayı vuralım

Ağaoğlu: Cumhurbaşkanı talimatı versin yarın kazmayı vuralım

Kamuoyunda askeri arazilerdeki yeşil alanların akıbeti konusundaki endişeler dile getirilirken Ali Ağaoğlu, sahne almakta gecikmedi.

Başbakan Binali Yıldırım'ın askeri kışlaların şehir dışına taşınacağını açıklamasının ardından iş adamı Ali Ağaoğlu, fırsatçılığını konuşturdu. Kamuoyunda askeri arazilerdeki yeşil alanların akıbeti konusundaki endişeler dile getirilirken Ağaoğlu, “Cumhurbaşkanımız talimatı versin yarın kazmayı vuralım. Kamu yer göstersin hiçbir karşılık beklemeden 239 şehide 239 ev yaparım" dedi.

Proje için Levent'teki askeri alanı isteyen Ali Ağaoğlu şunları söyledi: "Mesela Levent’te eskiden golf kulübü olarak kullanılan askeri alan var. Alan boş ve müsait. Bana 250 ev yapacak kadar alan versinler ve bu projeyi hayata geçirelim. Benim vaadim her şehit ailesine bir ev vermek. Mimarisi ile de öne çıkan bir proje hayal ediyorum. Levent’teki yer 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü de görüyor. Bu yönüyle de anlamlı. Sitenin adına da '15 Temmuz Şehitler Sitesi' deriz." (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net
ETİKETLER Ali Ağaoğlu