Joan Baez konseri iptal

Joan Baez konseri iptal

Joan Baez 12 Ağustos’ta İzmir’de vereceği konseri iptal etti. 

İstanbul Kültür Sanat Vakfı konser iptalini duyrduğu açıklamada “İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirileceği duyurulan Joan Baez konseri sanatçının isteği üzerine iptal olmuştur. İzleyicilerimiz iade işlemleri için bilet aldıkları gişeye başvurabilirler.” dedi. 

İKSV’nin devam eden programı 23. İstanbul Caz Festivali’nde de konser iptalleri ve söz konusu. İptal olan konserlerle birlikte festivalin önümüzdeki programı şöyle; 

20 Temmuz Çarşamba
Ernest Ranglin & Friends / The Budos Band konserleri grupların isteği üzerine iptal olmuştur. 

European Jazz Club (Avrupa Caz Kulübü) etkinliği kapsamındaki Bulut Gülen Quintet konseri Salon İKSV’de saat 21.30’da gerçekleştirilecek, konuk sanatçı Yuri Honing konsere katılamayacaktır. 

21 Temmuz Perşembe 
Gece Gezmesi etkinliği ileri bir tarihe ertelenmiştir. 
                          
22 Temmuz Cuma 
Laura Mvula konsere katılamayacaktır. Yapılan mekan değişikliği ile Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde gerçekleştirilmesi planlanan Jacob Collier konseriyle ilgili gelişmeleri web sitemizden takip edebilirsiniz. 

European Jazz Club (Avrupa Caz Kulübü) etkinliği kapsamındaki Eylem Pelit Band konseri Salon İKSV’de saat 21.30’da gerçekleştirilecek, konuk grup Treeoo konsere katılamayacaktır. 

23 Temmuz Cumartesi 
Joss Stone konseri KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştirilecek, Vintage Trouble konsere katılamayacaktır. Gece planlandığı gibi Grup Ses Beats’in performansı ile saat 19.30’da başlayacaktır. Daha önce 22.00’de sahneye çıkacağı duyurulan Joss Stone ise saat 21.00’de konserine başlayacaktır.

25 Temmuz Pazartesi
Allan Harris, Roy Hargrove, Roberta Gambarini ve TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası konseri daha önce planlandığı şekilde Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde saat 21.00’de gerçekleştirilecektir.
23. İstanbul Caz Festivali’ne, İstanbul’a gelerek performanslarını gerçekleştirmek isteyen sanatçıların konserleriyle devam ediyor.  (KÜLTÜR SERVİSİ)
 

www.evrensel.net