Cizrespor, gelecek sezon 3.ligden devam edecek

Cizrespor, gelecek sezon 3.ligden devam edecek

TFF, Cizrespor'un 2015-2016 sezonundaki tüm haklarının dondurulmasına ve gelecek sezonda da 3. Lig'de mücadele etmesine karar verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu  bölgedeki sokağa çıkma yasakları ve çatışmalardan dolayı maçlarına çıkamayan 3. Lig ekibi Cizrespor'la  ilgili kararını verdi.Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun kararına göre, Cizrespor gelecek sezon da Spor Toto 3. Lig'de mücadele edecek.

Federasyon yönetim kurulu bugün yaptığı toplantıda Cizrespor'un 2015-2016 sezonundaki tüm haklarının dondurulmasına ve gelecek sezonda da 3. Lig'de mücadele etmesine karar verdi.

Yönetim kurulunun aldığı karara göre 8 Ocak tarihinden beri sokağa çıkma yasakları ve çatışmalardan dolayı maçlarına çıkmayan Cizrespor oynadığı tüm maçlarda 3-0 hükmen mağlup sayılacak ve 3. Lig 1. Gruptan Cizrespor haricinde puan durumuna göre 3 takım ligten düşecek.

Fedarasyonun aldığı bu karar Cizrespor yönetimi ve taraftarları arasında sevinçle karşılandı. Cizrespor yöneticisi İdris Bingöl attığı "Cizrespor Gelecek Sezon Yine 3.ligten Devam edecek. adalet tecelli etti.Tek Mutluluğumuz Sadece Cizrespor Kaldı" tweetiyle sevincini dile getirdi.

ETİKETLER CizresporCizre