17 Nisan 2016 15:38

MHP, Meral Akşener hakkında inceleme başlattı

MHP, Devlet Bahçeli hakkındaki sözlerini gerekçe göstererek Genel Başkan adayı Meral Akşener hakkında inceleme başlattı.

Paylaş

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nin, Genel Başkan adayı Meral Akşener hakkında, “Ben MHP için bir paralel projesi isem baş paralel bu durumda Sayın Bahçeli oluyor” sözü üzerine inceleme başlattığı öğrenildi.

Meral Akşener, önceki gün CNN Türk’te katıldığı programda; Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmelettin İhsanoğlu'nun çatı adayı gösterildiği dönemde bunun bir ‘paralel’ projesi olduğunu iddia edenlerin, şimdi de kendisine yönelik aynı iddiaları söylediklerini belirtmişti. Akşener, sözlerinin devamında, "Eğer bu çevrelerin iddiaları doğru ise yani Sayın İhsanoğlu bir paralel projesi ise ben de MHP için bir paralel projesi isem baş paralel bu durumda Sayın Bahçeli oluyor. Ama bu doğru değil. Türkiye'de son dönemde birisinin kafasına bir taş düşse bundan birkaç yıl evvel Ergenekoncu'ydu, şimdi paralelci, yarın ne olacak bakacağız." ifadelerini kullanmıştı. (CİHAN)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Ali İsmail Korkmaz davası yarın yeniden görülecek

SONRAKİ HABER

Gülistan Doku raporu: Soruşturmayı şüphelinin babasının görev yaptığı karakol yapıyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...