Kaçırılan askerlerin görüntüleri yayınlandı

Kaçırılan askerlerin görüntüleri yayınlandı

PKK’nin kaçırdığı üçü asker bir polis ve kaymakam adayının yeni görüntüleri yayınlandı. İnternet siteleri tarafından yayınlanan görüntülerde kameraya konuşan rehineler durumlarının iyi olduğunu ifade etti.Yaklaşık yedi aydır PKK’nin elinde olan Kaymakam adayı Kenan Erenoğlu, Astsubay Abdullah Sörf&cc

PKK’nin kaçırdığı üçü asker bir polis ve kaymakam adayının yeni görüntüleri yayınlandı. İnternet siteleri tarafından yayınlanan görüntülerde kameraya konuşan rehineler durumlarının iyi olduğunu ifade etti.

Yaklaşık yedi aydır PKK’nin elinde olan Kaymakam adayı Kenan Erenoğlu, Astsubay Abdullah Sörfçeler, Polis Memuru Nadir Özgen, Uzman Çavuş Kemal Ekinci ve Uzman Çavuş Zihni Koç’un görüntüleri internet siteleri tarafından yayınlandı. Rehineler ailelerine seslenerek sağlık durumlarının iyi olduğunu belirtti. Astsubay Abdullah Söpçeler ve Uzman Çavuş Zihni Koç, 9 Temmuz 2011’de Diyarbakır’ın Lice ilçesinde, Kaymakam adayı Kenan Erenoğlu aynı yıl 12 Ağustosta Muş-Kulp karayolu üzerinde yapılan kimlik kontrolü sırasında, Uzman Çavuş Kemal Ekinci 1 Ekimde Şırnak merkezde, polis memuru Nadir Özgen ise 10 Eylülde Van’ın Çatak ilçesinde PKK tarafından kaçırılmıştı. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net