27 Temmuz 2015 21:19
Son Düzenlenme Tarihi: 27 Temmuz 2015 21:24

Beşiktaş Vodafone Arena inşaatında çatı iskelet koptu: 2 işçi yaralandı

Beşiktaş'ın yapımı süren yeni stadı Vodafone Arena'da, işçilerin vinçle çatı iskeleti yerleştirdiği sırada, iskelet koparak yere düştü.Vinç operatörü ile bir işçi hafif şekilde yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Beşiktaş Vodafone Arena inşaatında çatı iskelet koptu: 2 işçi yaralandı

Paylaş

Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu inşaatında çatı iskeleti vinç ile kaldırıldığı sırada koparak yere düştü. Kazada yaralanan 2 işçi hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan işçilerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

İş kazası, yapımına devam edilen Vodafone Arena Stadyumu inşaatında saat 20.00 sıralarında meydana geldi.Çatı iskeletinin kaldırılması sırasında vince bağlı çelik iskelet koptu. Kaza sebebiyle vinç operatörü ile bir işçi yaralandı. İşçiler arkadaşlarının yardımıyla Şişli Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri de incelemelerde bulundu.

İnşaat alanından bir ses duyduğunu söyleyen Faruk Karakaya vincin taşıdığı çelik bloğun koparak düştüğünü aktardı. Karakaya, kazada iki işçinin yaralandığını belirtti. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı. (CİHAN)

ÖNCEKİ HABER

Savaş uçakları Yüksekova bölgesinde bombardımana başladı

SONRAKİ HABER

Ertuğrul Kürkçü'ye 2 yıl hapis cezası verildi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa