09 Eylül 2008 00:00

Düello sürüyor

Başbakan Erdoğan ile Aydın Doğan arasındaki söz düellosu devam ediyor. Dünkü gazeteler de bu ikili arasındaki söz düellosunu sayfalarına taşımaya devam etti.

Paylaş

Başbakan Erdoğan ile Aydın Doğan arasındaki söz düellosu devam ediyor. Dünkü gazeteler de bu ikili arasındaki söz düellosunu sayfalarına taşımaya devam etti. Başbakan Erdoğan, Aydın Doğan hakkında Güngörende yaptığı açıklamalara Bayrampaşa’da da devam etti. Aydın Doğan’a gerçekleri açıklaması için Cumartesi gününe kadar süre veren Erdoğan, “gerçekleri açıkla yoksa ben açıklayacağım” dedi.
Erdoğan’ın açıklamaları karşısında sessiz kalmayan Aydın Doğan ise kendi kanalında eleştirilere yanıt verdi ve “ne biliyorsan bekleme hemen açıkla” şeklimde konuştu. Gazeteler ise ikili arasındaki söz düellosunu manşetten verdi.
Akşam: Doğan’a 5 gün süre
Akşam gazetesinde yer alan haberde “Başbakan Erdoğan Aydın Doğan’a yüklenmeyi sürdürdü. Başbakan, Doğan’a gerçekleri açıklaması için 5 gün süre verdi” ifadeleri yer alırken haberde ayrıca Erdoğan’ın “Aydın Doğan, Hilton için gerekli izni alamadığı için küplere biniyor. Gerçekleri açıklasın yoksa ben açıklayacağım” sözleri yer aldı.
Milliyet: Ne biliyorsan hemen açıkla
Aydın Doğan’ın açıklamalarına yer veren gazete Doğan’ın “Başbakan ne biliyorsa hemen açıklasın, bir hafta beklemesin. Erdoğan yandaş olmayan medyayı susturmak istiyor” sözlerine yer verdi.
Sabah: Hilton için niye bana geldin
Sabah gazetesindeki haberde Başbakan Tayyip Erdoğan, “Hilton belediyenin işi, niye başbakanı bu kadar ilgilendiriyor” sözlerine sert karşılık verdi sözleri yer aldı.
Haberde Başbakan Tayyip Erdoğan’ın “Aydın Doğan Hilton önündeki yeşil alana, rezidans yapmak için geldi. Olmaz deyince de küplere bindi” sözlerine yer verdi. (MEDYA SERVİSİ)
ÖNCEKİ HABER

Büyük patlama yarın

SONRAKİ HABER

Çanak anten tamir eden işçi çatıdan düştü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa