19 Ağustos 2011 09:35

Nihat Doğan yine twitter’ı salladı

NİHAT Doğan’ın, Başbakan Erdoğan ile birlikte Somali’ye gitmesi sosyal medyada günün geyiği oldu. Sosyal medya bu ziyaretle ilgili geyiklerle doldu taştı. Twitter’da en çok konuşulanlar arasına giren Nihat Doğan’ın Somali ziyareti, Bakan Egemen Bağış’ın bile gündemindeydi.Konu Nihat Doğan olunca Somali’deki aç

Nihat Doğan yine twitter’ı salladı

Paylaş

NİHAT Doğan’ın, Başbakan Erdoğan ile birlikte Somali’ye gitmesi sosyal medyada günün geyiği oldu. Sosyal medya bu ziyaretle ilgili geyiklerle doldu taştı. Twitter’da en çok konuşulanlar arasına giren Nihat Doğan’ın Somali ziyareti, Bakan Egemen Bağış’ın bile gündemindeydi.

Konu Nihat Doğan olunca Somali’deki açlığın bile ciddiyetini yitirdiğini gösteren Twitter kullanıcıları sayısız mesajla ilginç yorumlarda bulundular:
“Nihat Doğan Somali’ye gidiyomuş. gitsin bencede adamlar bu dünyada açlıktan daha kötü şeyler olduğunun farkına varır hiç değilse”,
“Nihat Doğan Başbakan ile Somali’ye gidiyormuş! Yeni bir Sms Yardım Kampanyası başlatıyorum; AKIL yaz 5777 e gönder, çok ihtiyaçları olacak”
“nihat doğan somali’ye gidiyormuş! halbuki mevcut felaket yeterince ağır. bir yenisine hiç gerek yok. nihat kararını gözden geçir lütfen!”
“nihat doğan somali’ye gidiyormuş. yiyecek, ilaç, su yardımından sonra psikolojik yardıma ihtiyaç duyacak somali’dekiler”
“Nihat Doğan Somali’ye gidiyormuş. Orada kalması için ne yazıp kaça gönderiyoruz bilen var mı?”
“Ülke bu kadar karışıkken Nihat Doğan Somali ye gitmez bence”
“Nihat Doğan Somali ’de. hepimiz nihatız hepemiz somaliyiz. yolun açık olsun büyük insan...”
“Nihat Doğan Somali de burası Afrika burda herşey gerçek herkes aç doymayan İstanbul’a gitsin bi dahada gelmesin deyip krallığını ilan etcek.”
“Nihat Doğan Somali’ye gidiyorsa bu geri döndüğünde dinleyeceğimiz yeni felsefi düşünceler demek... . gene emanet bir ülke demek, of çilemiz”
“Nihat Doğan Somali’ye gidiyormuş. demekki Somaliler açlık ve susuzluktan daha büyük bi tehlikeyle karşı karşıya şu an..”
“Nihat doğan Somali’ye gidiyormuş. Allahım kuraklık verdin bir de üstune ceza olarak nihatimi gönderiyorsun. Acı allahım neydi günahları.” (MEDYA SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

“Savaşa Hayır” diyenler çoğalıyor

SONRAKİ HABER

Jinnews muhabirleri Canözer ve Elyakut serbest bırakıldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa