09 Şubat 2015 13:13

Yazarımız Mesut Kara kalp krizi geçirdi

Gazetemizin yazarlarından Mesut Kara kalp krizi geçirdi. Aydın Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kara’nın şekerden dolayı tüm damarlarının tıkandığı belirtildi. Bu sebeple bypass ameliyatı olacağı ve 4 gün boyunca yoğun bakımda tutulacağı öğrenildi.

Paylaş

Gazetemizin yazarlarından Mesut Kara kalp krizi geçirdi. Aydın Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kara’nın şekerden dolayı tüm damarlarının tıkandığı belirtildi. Bu sebeple bypass ameliyatı olacağı ve  4 gün boyunca yoğun bakımda tutulacağı öğrenildi.

YEŞİLÇAM ÜZERİNE ÇALIŞMALARI VAR

Mesut Kara, 15 yıldır sinema yazarlığı yapıyor. Reklam alanında Sanat Yönetmeni olarak da çalıştı, televizyonlara sinema programları yaptı.

Metin yazarlığını ve yönetmenliğini yaptığı Erkan Yücel Belgeseli’nin yanı sıra Mesut Kara’nın “Artizler Kahvesi, “Yeşilçam’da Unutulmayan Yüzler”, "Pendikli Yıllar ve Sinemasal Anılar”, "Sinema ve 12 Eylül” ve "Yeşilçam Hatırası" adlı yayınlanmış beş kitap çalışması var. Birçok dergide yazarlık ve editörlük yapan Kara, Show TV’de yayınlanan CineShow adlı sinema programının metin yazarlığı ve danışmanlığını, Kanal 6’da yayınlanan Hayalet Mektebi adlı sinema programının da hazırlanması ve sunuculuğunu üstlendi. (KÜLTÜR SERVİSİ)

 

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Görev yerleri değiştirilen hemşireler için arkadaşları iş bıraktı

SONRAKİ HABER

Askerin günlüğünden Dersim Katliamı çıktı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa