Mandalinacı Veysel Mutlu'nun klibi izlenme rekoru kırıyor

Mandalinacı Veysel Mutlu'nun klibi izlenme rekoru kırıyor

Mandalinacı Veysel Mutlu'nun kendi yorumuyla söylediği Vay Delikanlı Gönlüm şarkısının klibi YouTube'da izlenme rekoru kırıyor.

Sosyal medyada, pazarda söylediği şarkılarla ünlenen fenomen mandalinacı Veysel Mutlu, ilk single’ı ile müzik dünyasına adım attı. Mandalinacı Veysel Mutlu'nun kendi yorumuyla söylediği Vay Delikanlı Gönlüm şarkısının klibi YouTube'da izlenme rekorları kırdı. Klip bir günde 2 milyondan fazla izlendi.

Bursa’da 10 yıldır pazarcılık yapan Veysel Mutlu, tezgahın başında söylediği şarkılarla, bir anda Türkiye gündemine oturdu. Pazarda çekilen amatör bir video ile başlayan yolculuğu ilk single’ı ile devam ediyor.

 

 

Poll Production etiketi ile dijital platformlarda yer alan ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısına Kemal Başbuğ yönetmenliğinde video klip çekildi. Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen çekimlerde, Veysel Mutlu’nun mandalinacı kimliği seyirciye aktarıldı. Mahalle dekorunun oluşturulduğu klipte 50 kişilik bir cast yer aldı. Türkiye’nin sarı yelekle tanıdığı Veysel Mutlu, aynı kıyafetlerle kamera karşısına geçti. (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 20 Ocak 2018 14:50
www.evrensel.net
ETİKETLER Veysel Mutlu