17 Ekim 2017 15:54
Son Düzenlenme Tarihi: 17 Ekim 2017 16:02

Aylin Nazlıaka’dan Melih Gökçek 'kehaneti'

Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın, daha önce sosyal medyada paylaştığı 'Gökçek’in çöküşü AKP’den hızlı olacak' paylaşımı yeniden gündeme geldi.

Aylin Nazlıaka’dan Melih Gökçek 'kehaneti'

Paylaş

Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifa edeceğine ilişkin iddialarla birlikte Nisan ayında attığı tweeti tekrar gündeme getirdi. Nazlıaka o dönem attığı “Gökçek’in çöküşü AKP’den hızlı olacak” paylaşımını ve Gökçek'in Nazlıaka’ya “Deme kız” cevabını "Hey gidi günler..." yazarak yeniden paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifa edeceğine illişkin haberler son günlerin en çok merak edilen gündemi arasında. Gökçek’in çalışanlarıyla vedalaştığı ve odasını topladığı konuşuluyor. Özellikle sosyal medyada Gökçek ile en çok tartışmaya giren isimlerden Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın bu yılın başında Gökçek ile ilgili Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım istifa haberleriyle birlikte tekrar gündeme geldi.

Nazlıaka Nisan ayında  “Gökçek’in çöküşü AKP’den hızlı olacak” diye paylaşımda bulunmasına Gökçek, “Deme kız” yazrak karşılık vermişti. Ancak Nazlıaka bugün attığı twettte; Nisan ayındaki paylaşımını “Hey gidi günler” diyerek hatırlattı. Gökçek’in istifasına ilişkin haberlerle birlikte Nazlıaka’nın bu paylaşımı sosyal medyada “Nazlıaka Gökçek’in istifa edeceğini önceden bildi” yorumlarına neden oldu. (Ankara/EVRENSEL)

ÖNCEKİ HABER

'Meclis samimiyse kadınların taleplerini hayata geçirsin'

SONRAKİ HABER

Fatih'te işçilerin kaldığı handa yangın: 1 işçi yaşamını yitirdi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa