21 Haziran 2017 03:11

Taksicilerin trafik kavgası kanlı bitti: 1 ölü, 2 yaralı

Ümraniye'de iki taksici trafikte tartıştı. Taksicilerden biri, arkadaşlarıyla birlikte diğer taksicinin çalıştığı durağı basıp kurşun yağdırdı.

Paylaş

Olay, saat 21.30 sıralarında, Alemdağ Caddesi Çakmak Köprüsü yakınındaki Çakmak Taksi Durağı'nda meydana geldi. İddiaya göre, dün akşam saatlerinde, Çakmak Taksi durağında çalışan bir taksici ile başka bir taksici arasında trafikte tartışma yaşandı. Tartışmadan sonra, taksici Çakmak Taksi durağına döndü. 

Akşam yemeğinin ardından diğer taksici, bir minibüs dolusu arkadaşıyla taksi durağını bastı. İki taksici grup arasında başlayan tartışmanın ardından küçük çaplı bir arbede yaşandı. Bu sırada, haber verilmesi üzerine durağa gelen taksi durağının sahibi Ferhat Bozyel, iki grubu sakinleştirmeye çalıştı. O esnada, iddiaya göre kimliği henüz belirlenemeyen bir kişinin 'Vurun şunları' demesinin ardından saldırganlar durak çalışanlarının üzerine kurşun yağdırdı. Saldırıda, Ferhat Bozyel, kardeşi Feyyaz Bozyel ve soyadı henüz belirlenemeyen Hasan adlı durak çalışanı yaralandı.

Ağır yaralı olarak Özel Erdem Hastanesi'ne kaldırılan Ferhat Bozyel, tüm mühadalelere rağmen hayatını kaybetti. Yaralılardan Feyyaz Bozyel Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Hasan adlı çalışan ise Sağlık Bilimleri Üniversitesi Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Feyyaz Bozyel'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. (DHA)

ÖNCEKİ HABER

Kediler dünyaya Anadolu ve Antik Mısır'dan yayılmış

SONRAKİ HABER

Avrupa Birliği ABD’Lİ şirketlere yeni tarife hazırlığı yapıyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa