Toplam Sandık: 817
Açılan Sandık: 817
Kullanılan Oy: 246453
Geçerli Oy: 242383
Geçersiz Oy: 4070
Katılım: %100
Toplam Seçmen: 243492
İlçeler
evrensel e-gazete
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Şırnak Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


HDP
FAYSAL SARIYILDIZLEYLA BİRLİKFERHAT ENCUAYCAN İRMEZ
AKP
ARSLAN TATARADNAN ŞIKLEZGİN ADIYAMANRİZGİN BİRLİK
MHP
HAKİM ZEYREKNİZAR ZEYREKSULTAN SEMRA ARSLANGÜNDÜZ ÖKTEN
CHP
ABDULLAH GÜKÇENECİP ÖNALHAVA ADİYAMANŞAHİN ZİREK

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi MEHMET ALİ VAHAP
2 Anadolu - Anadolu Partisi EMRAH MELETLİ
3 Anadolu - Anadolu Partisi İSMAİL ARSLAN
4 Anadolu - Anadolu Partisi MEHMET SAYIN
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ALAİDDİN ÖZKAR
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi SEVİM DEĞERLİ
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUSTAFA ŞENER
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUKADDES DENİZ
1 DP - Demokrat Parti İSMAİL ÖKTEN
2 DP - Demokrat Parti YUSUF KAÇMAZ
3 DP - Demokrat Parti MÜCAHİT ÇALIK
4 DP - Demokrat Parti ÇİÇEK SÜRÜCÜGİL
1 DSP - Demokratik Sol Parti RUHİ SANER
2 DSP - Demokratik Sol Parti MUSTAFA KEMAL CANKILIÇ
3 DSP - Demokratik Sol Parti NUSRET ALDOĞAN
4 DSP - Demokratik Sol Parti İSMAİL KAZAN
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SERHAN SEYYİDOĞLU
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi KAMURAN TÜMÜÇ
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MUSTAFA DEMİRDAŞ
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi EŞREF EREN
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi YASEMİN KUZUBAŞ
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ULAŞ ÖZÇELİK
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi RIFAT ULAŞ AYSAL
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MURAT USLU
1 KP - Komünist Parti ESRA KÖKTÜRK
2 KP - Komünist Parti GONCA TURGUTOĞLU DEMİR
3 KP - Komünist Parti DUYGU TÜMER
4 KP - Komünist Parti CEYDA ŞAHİN
1 Millet - Millet Partisi CAFER TAYYAR DOĞAN
2 Millet - Millet Partisi NAZİM YILMAZ
3 Millet - Millet Partisi MUSTAFA ÖRÜN
4 Millet - Millet Partisi HATİCE ŞAHİN
1 SP - Saadet Partisi HACİ GÜNEŞ
2 SP - Saadet Partisi HÜSAMETTİN DUMAN
3 SP - Saadet Partisi MEHMET ŞERİF EKMEN
4 SP - Saadet Partisi ZEKİ BEGİŞ
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi KAMİL HALUK CEYLAN
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi FIRAT YÜREK
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi REMZİ BULUT
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi KEREM SEFA YAPICI
1 Vatan - Vatan Partisi MEHMET HALUK MIHALİOĞLU
2 Vatan - Vatan Partisi RAHİM SİVASLI
3 Vatan - Vatan Partisi BORA SARIKAYA
4 Vatan - Vatan Partisi ZİHNİ SELVİ
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI