Toplam Sandık: 1071
Açılan Sandık: 1071
Kullanılan Oy: 272166
Geçerli Oy: 261844
Geçersiz Oy: 10322
Katılım: %87.67
Toplam Seçmen: 310442
İlçeler
evrensel e-gazete
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
17

AYDIN GÖK

14229 % 5.43

Batman Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


HDP
ALİ ATALANSAADET BECEREKLİAYŞE ACAR BAŞARANHASAN YAĞIZ
AKP
ZİVER ÖZDEMİRAHMET İNALMURAT GÜNEŞTEKİNADİLE GÜRBÜZ
CHP
CELAL AYHANAHMET DURMAZKEMAL DEMİRMENDÜH DOĞRU
MHP
TURAN AYTEK ÖNALPYUSUF AÇIKSAMİ BİÇERCEMİL GÜZEL

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi İHSAN EROĞLU
2 Anadolu - Anadolu Partisi İSMET AĞIM
3 Anadolu - Anadolu Partisi ORHAN AYDIN
4 Anadolu - Anadolu Partisi AYDIN BOZYİL
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İRFAN YUSUF YAKUT
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi CİHAT TEKİN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi YUSUF KANLI
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ONUR KARATAŞOĞLU
1 DP - Demokrat Parti AHMET GÜNEŞ
2 DP - Demokrat Parti YAŞAR DEMİRHAN
3 DP - Demokrat Parti MUHAMMED FADIL BORAL
4 DP - Demokrat Parti ŞERİF KAYA
1 DSP - Demokratik Sol Parti YAŞAR SEVİK
2 DSP - Demokratik Sol Parti AHMET MORTEPE
3 DSP - Demokratik Sol Parti MÜMTAZ NUMANOĞLU
4 DSP - Demokratik Sol Parti MEHMET KARAKAŞ
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi TURAN İL
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ESRA DENGTAŞ
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi FARUK DAĞ
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi OĞUZHAN BAYRAM
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi TUNYA KIZILTAŞ
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HAMZA SAATCİOĞLU
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İBRAHİM GENÇER
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İBRAHİM ÖZÇELİK
1 KP - Komünist Parti MERAL AKTAŞ
2 KP - Komünist Parti DEMET KÜREKCİ
3 KP - Komünist Parti GÜNEŞ SEZMEZ
4 KP - Komünist Parti TUBA YILMAZ
1 Millet - Millet Partisi SÜLEYMAN ÇAKIROĞLU
2 Millet - Millet Partisi İSMAİL ÖRÜN
3 Millet - Millet Partisi KADİR ÇALIŞKAN
4 Millet - Millet Partisi ZÜBEYDE ÖRÜN
1 SP - Saadet Partisi RECEP ER
2 SP - Saadet Partisi RIZA KARABULUT
3 SP - Saadet Partisi MURAT KURTBAŞ
4 SP - Saadet Partisi İBRAHİM GÜNEŞ
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi NURTEN TÜRK
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi ÖMER ÇİNAR
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MEHMET SALİH TULAY
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi SAMİYE ŞİŞMAN
1 Vatan - Vatan Partisi BAYRAM YURTÇİÇEK
2 Vatan - Vatan Partisi MEHMET EMİN YILDIZ
3 Vatan - Vatan Partisi GÜNAYDIN ÜNAL
4 Vatan - Vatan Partisi HASAN YILDIZ
1 YURT-P - Yurt Partisi ABDULLAH ŞEMDİNOĞLU
2 YURT-P - Yurt Partisi METİN GÜMÜŞ
3 YURT-P - Yurt Partisi SEYİTHAN KARACADAĞ
4 YURT-P - Yurt Partisi MEHMET BUDAKOĞLU
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI