Toplam Sandık: 1505
Açılan Sandık: 1505
Kullanılan Oy: 383899
Geçerli Oy: 373424
Geçersiz Oy: 10475
Katılım: %85.75
Toplam Seçmen: 447686
İlçeler
evrensel e-gazete
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

2 147548 % 38.67
2

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

2 146038 % 38.27
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

1 62234 % 16.31
4

SP - Saadet Partisi

0 11972 % 3.14
5

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 6033 % 1.58
6

DSP - Demokratik Sol Parti

0 1676 % 0.44
7

Vatan - Vatan Partisi

0 1490 % 0.39
8

DP - Demokrat Parti

0 1106 % 0.29
9

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 680 % 0.18
10

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 664 % 0.17
11

DYP - Doğru Yol Partisi

0 479 % 0.13
12

Millet - Millet Partisi

0 439 % 0.12
13

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 425 % 0.11
14

Anadolu - Anadolu Partisi

0 274 % 0.07
15

KP - Komünist Parti

0 119 % 0.03

Zonguldak Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


CHP
ŞERAFETTİN TURPCUÜNAL DEMİRTAŞDENİZ YAVUZYILMAZHARUN AKINALİ İHSAN KÖKTÜRK
AKP
HÜSEYİN ÖZBAKIRFARUK ÇATUROĞLUÖZCAN ULUPINAREMİNE ÇİFTAKIN KAYMAK
MHP
ZEKİ ÇAKANYAVUZ ERKMENAHMET EMRE BAYRAMOĞLUŞEYMA ELMAS SONGÜRMERAL DEMİRBAŞ
SP
YUSUF ÇETİNAHMET ÇOLAKDERYA ÖZMEKİKABDULLAH GÜNAYDINMUSTAFA TAŞCI

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi AYÇIN VEZİROĞLU
2 Anadolu - Anadolu Partisi MURAT MERCİMEKCİ
3 Anadolu - Anadolu Partisi MUSTAFA KONAL
4 Anadolu - Anadolu Partisi İRFAN SÖNMEZ
5 Anadolu - Anadolu Partisi RECEP ALBEZ
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi TURGUT AYDIN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi KEMAL ELİÇORA
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ÜMİT SEZGİN
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AYŞE POLAT
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İLHAMİ ÖZTÜRK
1 DP - Demokrat Parti HAMZA KARA
2 DP - Demokrat Parti MENDERES UZUN
3 DP - Demokrat Parti ÖNDER BOSTANCI
4 DP - Demokrat Parti METİN DEMİR
5 DP - Demokrat Parti NURAY EREN
1 DSP - Demokratik Sol Parti CİHAN YILMAZ
2 DSP - Demokratik Sol Parti PINAR GÜNAYDIN
3 DSP - Demokratik Sol Parti NUSRET SARI
4 DSP - Demokratik Sol Parti MEHMET SANCAR
5 DSP - Demokratik Sol Parti BEYHAN BAŞOĞLU
1 DYP - Doğru Yol Partisi SADIK ÇİLOĞLU
2 DYP - Doğru Yol Partisi NARİN ARIÖZ
3 DYP - Doğru Yol Partisi SEVİM KIROĞLU
4 DYP - Doğru Yol Partisi EKREM ENGİN
5 DYP - Doğru Yol Partisi CUMALİ SERTKAYA
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi GÜNAYDIN PALA
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BİLAL KARA
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İPEK DALKILINÇ
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi YUSUF BARUT
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi GÖKHAN GÜLTEPE
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi ALİ TOPALOĞLU
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi SONGÜL TATLİ
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi FAHRİ BOZBAŞ
4 HDP - Halkların Demokratik Partisi İSMAHAN YAŞAR
5 HDP - Halkların Demokratik Partisi BEDİRHAN GÜNEŞ
1 KP - Komünist Parti FATMA SARITAŞ
2 KP - Komünist Parti SELDA AKDEMİR
3 KP - Komünist Parti HANİFE BAŞER
4 KP - Komünist Parti NUR KADIOĞLU
5 KP - Komünist Parti ÜLKÜ DEMİREL
1 LDP - Liberal Demokrat Parti ENGİN ÜNNÜ
2 LDP - Liberal Demokrat Parti İSKENDER GÜRKAYA
3 LDP - Liberal Demokrat Parti HAKAN ARTOKSİ
4 LDP - Liberal Demokrat Parti YUSUF ÇOLAK
5 LDP - Liberal Demokrat Parti SAFİYE SARIOĞLU
1 Millet - Millet Partisi ALİ ARABA
2 Millet - Millet Partisi ARİF GÖKDEMİR
3 Millet - Millet Partisi HASAN AYGÜN
4 Millet - Millet Partisi ALİ VAROL
5 Millet - Millet Partisi ENVER GÖKTEPELİ
1 Vatan - Vatan Partisi NACİ BEŞTEPE
2 Vatan - Vatan Partisi ALİSEYDİ TATAR
3 Vatan - Vatan Partisi REMZİYE KÖSE
4 Vatan - Vatan Partisi MEHMET USLUBAŞ
5 Vatan - Vatan Partisi İLHAMİ ÖZELÇİ
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI