Toplam Sandık: 869
Açılan Sandık: 869
Kullanılan Oy: 231372
Geçerli Oy: 226599
Geçersiz Oy: 4773
Katılım: %89.98
Toplam Seçmen: 257134
İlçeler
evrensel e-gazete
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

1 88650 % 38.29
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

1 65242 % 28.18
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

1 63684 % 27.5
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 6408 % 2.77
5

SP - Saadet Partisi

0 4079 % 1.76
6

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 571 % 0.25
7

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 557 % 0.24
8

DSP - Demokratik Sol Parti

0 533 % 0.23
9

Vatan - Vatan Partisi

0 523 % 0.23
10

DP - Demokrat Parti

0 464 % 0.2
11

DYP - Doğru Yol Partisi

0 164 % 0.07
12

Millet - Millet Partisi

0 127 % 0.05
13

MEP - Merkez Parti

0 125 % 0.05
14

Anadolu - Anadolu Partisi

0 111 % 0.05
15

YURT-P - Yurt Partisi

0 71 % 0.03
16

KP - Komünist Parti

0 52 % 0.02

Uşak Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
MEHMET ALTAYEYÜP GÖKHAN ÖZEKİNHÜSEYİN KESKİN
CHP
ÖZKAN YALIMİSMET AKINMUSTAFA AYDIN
MHP
DURMUŞ YILMAZGÖKHAN ÖZOĞULMUHAMMET GÜR
HDP
HANİFE GÜZELMUSTAFA KIZILDAĞSEYİTHAN YETKİN

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi HATİCE SEMA AKINCI
2 Anadolu - Anadolu Partisi OKTAY TATARİ
3 Anadolu - Anadolu Partisi AYHAN AYBER
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HALİL İBRAHİM ÇAKIN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ÜMİT AKBAŞ
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi NESRİN AÇIKGÖZ
1 DP - Demokrat Parti İSMAİL TOPAL
2 DP - Demokrat Parti ŞABAN ŞAHİN
3 DP - Demokrat Parti HAYRİ DİKBAŞ
1 DSP - Demokratik Sol Parti YADİKAR BENLİ
2 DSP - Demokratik Sol Parti HASAN HÜSEYİN ALÇILIOĞLU
3 DSP - Demokratik Sol Parti MEHMET ÖZDEMİRÇELİK
1 DYP - Doğru Yol Partisi TUNAHAN ÇOMAK
2 DYP - Doğru Yol Partisi MUHAMMED AYNECİ
3 DYP - Doğru Yol Partisi HAYRİ DEMİR
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BİRGÜL ULKA
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi SÜLEYMAN KOCA
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi YUSUF PALA
1 KP - Komünist Parti SEYHAN TEKİN
2 KP - Komünist Parti AYTÜL TEZEL
3 KP - Komünist Parti SITTIKA SOLMAZ
1 MEP - Merkez Parti MUSTAFA TOSUN
2 MEP - Merkez Parti ŞAHİN ŞENOKLAR
3 MEP - Merkez Parti RASİM KILIÇ
1 Millet - Millet Partisi TAHSİN TEKİN
2 Millet - Millet Partisi MEHMET PINAR
3 Millet - Millet Partisi BAYRAM YILDIRIM
1 SP - Saadet Partisi RAMAZAN YAVUZ ACAR
2 SP - Saadet Partisi ALTAN ARAS
3 SP - Saadet Partisi İBRAHİM DAĞGEZEN
1 Vatan - Vatan Partisi NEVİDE KOCABIYIK
2 Vatan - Vatan Partisi MUSTAFA BÖLME
3 Vatan - Vatan Partisi NEŞE ÇAY
1 YURT-P - Yurt Partisi EMRAH KÜTÜK
2 YURT-P - Yurt Partisi ABDULBAKİ GÜLÇİN
3 YURT-P - Yurt Partisi AYHAN AKGÜN
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI