Toplam Sandık: 1936
Açılan Sandık: 1936
Kullanılan Oy: 426484
Geçerli Oy: 416939
Geçersiz Oy: 9545
Katılım: %80.32
Toplam Seçmen: 530984
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

3 225535 % 52.94
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

2 121346 % 28.48
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 55809 % 13.1
4

SP - Saadet Partisi

0 9607 % 2.25
5

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 5232 % 1.23
6

TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi

0 2280 % 0.54
7

DSP - Demokratik Sol Parti

0 1594 % 0.37
8

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 1120 % 0.26
9

Vatan - Vatan Partisi

0 815 % 0.19
10

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 806 % 0.19
11

DP - Demokrat Parti

0 747 % 0.18
12

MEP - Merkez Parti

0 366 % 0.09
13

Millet - Millet Partisi

0 292 % 0.07
14

Anadolu - Anadolu Partisi

0 255 % 0.06
15

KP - Komünist Parti

0 115 % 0.03

Ordu Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
NUMAN KURTULMUŞOKTAY ÇANAKİHSAN ŞENERAYŞE NİLGÜN TOMAKİNŞAKİR ÇOBAN
CHP
SEYİT TORUNMUSTAFA ADIGÜZELİDRİS YILDIZİSA YAZICIOSMAN GÜNGÖR
MHP
CEMAL ENGİNYURTMURAT KAÇAKHAKAN YAKIŞANALİ İHSAN AYDINFARUK KÜTÜK
SP
MUHİTTİN AÇICIMUAMMER BİLGİÇNECATİ KIRIŞABDULLAH İSTİKBALMEHMET KARTAL

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi MEHMET KEMAL KORKMAZ
2 Anadolu - Anadolu Partisi HÜLYA İLHAN
3 Anadolu - Anadolu Partisi MUSTAFA GÜCÜK
4 Anadolu - Anadolu Partisi SUNAY ÇABUK
5 Anadolu - Anadolu Partisi UĞUR TERCAN
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUAMMER BELEN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FAHRİ ÖZGEN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HÜSEYİN YILMAZLI
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AHMET KAHVECİ
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ORHAN KOÇ
1 DP - Demokrat Parti SİNAN GENÇ
2 DP - Demokrat Parti ŞEMİ ŞEMSETTİN ÇAKIR
3 DP - Demokrat Parti HALİL ÇİFTÇİ
4 DP - Demokrat Parti MUSTAFA MURAT ÖZEL
5 DP - Demokrat Parti ALİ ŞARLI
1 DSP - Demokratik Sol Parti KEZBAN SÖNMEZ
2 DSP - Demokratik Sol Parti MEVLÜT OCAK
3 DSP - Demokratik Sol Parti VEYSEL ARAÇ
4 DSP - Demokratik Sol Parti ÖZNUR AYDIN
5 DSP - Demokratik Sol Parti ÖZGEN AKBAŞ
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EBRU GÜNGÖR
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi FİLİZ BİN
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MUSTAFA TAŞAR
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ZEYNAL ELÇİN
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İSMAİL HAKKI VARTOKGÖZ
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi AHMET CEVAT GÜNEY
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi CAHİT ONGUNYURT
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi GÜNGÖR ATAŞ
4 HDP - Halkların Demokratik Partisi TURAN BAYRAK
5 HDP - Halkların Demokratik Partisi GÜVEN ATABAY
1 KP - Komünist Parti SUNA ALTIOK
2 KP - Komünist Parti JALE DİK
3 KP - Komünist Parti SELMA VURAL
4 KP - Komünist Parti TÜRKAN AĞCA
5 KP - Komünist Parti ŞENEL YILDIRIM
1 MEP - Merkez Parti MUSTAFA ÇAYIR
2 MEP - Merkez Parti FERDİ TURAN
3 MEP - Merkez Parti SALİH CAN
4 MEP - Merkez Parti LEVENT ARIKAN
5 MEP - Merkez Parti SİNAN SAMİ SİPAHİOĞLU
1 Millet - Millet Partisi İSMAİL EV
2 Millet - Millet Partisi RAHMİ ÇİÇEK
3 Millet - Millet Partisi UĞUR SARI
4 Millet - Millet Partisi HATİCE SOYDAL
5 Millet - Millet Partisi FATMA YAVUZ
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi YUNUS KORKMAZ
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi ÇİĞDEM GÜLNAZ
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi ZEKERİYA ERKEN
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi ÖZCAN TASLI
5 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MEHMET YÖNDEN
1 Vatan - Vatan Partisi FATOŞ FURTUN
2 Vatan - Vatan Partisi ALİ HAYDAR İNOĞLU
3 Vatan - Vatan Partisi NECATİ GÜNDOĞDU
4 Vatan - Vatan Partisi KEMAL SÜMBÜL
5 Vatan - Vatan Partisi OSMAN ERDAŞ
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI