Toplam Sandık: 852
Açılan Sandık: 852
Kullanılan Oy: 195842
Geçerli Oy: 192321
Geçersiz Oy: 3521
Katılım: %88.17
Toplam Seçmen: 222126
İlçeler
evrensel e-gazete
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Muş Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


HDP
BURCU ÇELİK ÖZKANAHMET YILDIRIMMENSUR IŞIK
AKP
MEHMET EMİN ŞİMŞEKABDULSELAM ERHALİS SALTIK
MHP
ABDURAHMAN GÜMÜŞTARKAN DEDEFATMA YILDIRIM
CHP
ŞEMSETTİN ONULERALİ HAYDAR FIRATYILDIRIM PAÇAL

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi MEHMET EROL
2 Anadolu - Anadolu Partisi NURGÜL KARADUMAN
3 Anadolu - Anadolu Partisi FİLİZ TURAN
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İRFAN GÜLEÇ
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MEHMET ARDA
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi CEMİL DEMİREL
1 DP - Demokrat Parti VEDAT NURETTİN ŞAN
2 DP - Demokrat Parti NECDET AFYON
3 DP - Demokrat Parti MEHMET CAHİT ALTINTAŞ
1 DSP - Demokratik Sol Parti HÜSEYİN SAFA DAĞLI
2 DSP - Demokratik Sol Parti FATİH YANIK
3 DSP - Demokratik Sol Parti METİN ALPAT
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SEVGİ ÇELİK MORAY
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi CENGİZ TEMEL
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ENGİN KAHRAMAN
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi NESLİHAN KARACAN
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ÖNDER KEMAL GENÇER
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MUSTAFA KUŞCU
1 KP - Komünist Parti SERPİL KARTAY GÖKTÜRK
2 KP - Komünist Parti ZEHRA KISMET
3 KP - Komünist Parti FATMA YANAR
1 LDP - Liberal Demokrat Parti ŞENAY AKYOL
2 LDP - Liberal Demokrat Parti SEVTAP PAZARCI
3 LDP - Liberal Demokrat Parti EMİNE BUZCU
1 MEP - Merkez Parti FATİH ÇEBİ
2 MEP - Merkez Parti HATİCE CEVAHİR
3 MEP - Merkez Parti MUHAMMET ÇİMEN
1 Millet - Millet Partisi DUYGU BARDAK DERTLİ
2 Millet - Millet Partisi MEHMET EKİNCİ
3 Millet - Millet Partisi RAMAZAN İNCEER
1 SP - Saadet Partisi ABDULLAH SAĞLIK
2 SP - Saadet Partisi KEMAL İNDİÇ
3 SP - Saadet Partisi MEHMET ŞAH SABAK
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MÜZBAH TÜRKANLI
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi HALİL ÇERİBAŞI
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi CÜNEYT UYAR
1 Vatan - Vatan Partisi HÜSEYİN KOÇ
2 Vatan - Vatan Partisi YUSUF ATİLA
3 Vatan - Vatan Partisi SÜLEYMAN ÇELİK
1 YURT-P - Yurt Partisi AYDIN AYLANÇ
2 YURT-P - Yurt Partisi YADİGAR AKGÜL
3 YURT-P - Yurt Partisi DURSUN KIRIŞ
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI