Toplam Sandık: 2075
Açılan Sandık: 2075
Kullanılan Oy: 578041
Geçerli Oy: 561352
Geçersiz Oy: 16689
Katılım: %86.83
Toplam Seçmen: 665690
İlçeler
evrensel e-gazete
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

3 259345 % 45.21
2

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

2 154237 % 26.89
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

1 107125 % 18.68
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 31129 % 5.43
5

SP - Saadet Partisi

0 5041 % 0.88
6

Vatan - Vatan Partisi

0 4725 % 0.82
7

DP - Demokrat Parti

0 3678 % 0.64
8

TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi

0 1529 % 0.27
9

DSP - Demokratik Sol Parti

0 1226 % 0.21
10

DYP - Doğru Yol Partisi

0 1049 % 0.18
11

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 908 % 0.16
12

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 803 % 0.14
13

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 754 % 0.13
14

Anadolu - Anadolu Partisi

0 643 % 0.11
15

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 413 % 0.07
16

MEP - Merkez Parti

0 303 % 0.05
17

Millet - Millet Partisi

0 269 % 0.05
18

KP - Komünist Parti

0 266 % 0.05

Muğla Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


CHP
AKIN ÜSTÜNDAĞÖMER SÜHA ALDANNURETTİN DEMİRBURAK ERBAYEMRAH DOĞUSÜLEYMAN GİRGİN
AKP
HASAN ÖZYERHASAN KÖKTENELVAN GÖÇERMEHMET YAVUZ DEMİRMUHİTTİN KAYABAŞÖZBEN YELDA EROL
MHP
MEHMET ERDOĞANPEYAMİ CİNAZASIM BAŞARANNURİ ÖZTÜRKFERAT YÜKSELNAZMİ EYİBİLİR
HDP
MÜNEVVER HÜRRİYET KARADENİZMEHMET POLATNURHAYAT TEKGÜLKAMURAN RESULOĞULLARIAYLA ABLEYLAMEHMET EMİN GERS

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi ENİZ TUNCA
2 Anadolu - Anadolu Partisi ÜNAL GÖKSU
3 Anadolu - Anadolu Partisi FATMA GÖNÜL TUNCAY
4 Anadolu - Anadolu Partisi ZÜBEYDE DEMDİ
5 Anadolu - Anadolu Partisi TOLGA ÖZGAN
6 Anadolu - Anadolu Partisi ŞAFAK SEVİN
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ADEM ÖZTÜRK
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FETEHNE BİROL
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi NİLGÜN YONCACI
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ESİN KURT
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi KADRİYE GÜL
6 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ZEYNEP VURAL
1 DP - Demokrat Parti ZEKAİ ALPER
2 DP - Demokrat Parti ATINÇ KOYLU
3 DP - Demokrat Parti AZMİ PEKER
4 DP - Demokrat Parti AYTEN ARSLAN
5 DP - Demokrat Parti SÜLEYMAN YILDIZ
6 DP - Demokrat Parti ANIL DANACI
1 DSP - Demokratik Sol Parti AHMET NUR CEYLANLI
2 DSP - Demokratik Sol Parti EROL DOLU
3 DSP - Demokratik Sol Parti GÖNÜL KAHRAMAN
4 DSP - Demokratik Sol Parti SEMRA YALAVUÇ
5 DSP - Demokratik Sol Parti AKİF ÖZTÜRK
6 DSP - Demokratik Sol Parti NURTEN DEMİR
1 DYP - Doğru Yol Partisi ERKAN DENİZ
2 DYP - Doğru Yol Partisi MEHMET GÖKDAL
3 DYP - Doğru Yol Partisi MUZAFFER ŞAHİN
4 DYP - Doğru Yol Partisi MEHMET GALİP KELEŞ
5 DYP - Doğru Yol Partisi CAFER ARSLAN
6 DYP - Doğru Yol Partisi HAKAN ALTINTAŞLI
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SEDA AKÇAN
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi AHMET KAHRAMAN
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ÖZGÜR BASUT
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi KAMER BEYSÜLEN
5 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SUPHİ EREN
6 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi RECEP ÖLÇER
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ŞÜKRAN AĞDACI
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MUSTAFA KEMAL ÇINĞI
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İSMAİL DİNÇ
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BEYHAN DİLSİZ
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi SERDAR BAKDUR
6 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi DOĞAN CANDAN
1 KP - Komünist Parti YELİZ HATİCE AKMAN
2 KP - Komünist Parti UYDU BALCI
3 KP - Komünist Parti İLKNUR GÜNEŞ
4 KP - Komünist Parti BERNA ÖZTEN GENÇBÜYÜR
5 KP - Komünist Parti DUYGU CANDAN GÜLER
6 KP - Komünist Parti MÜJGAN EKER
1 LDP - Liberal Demokrat Parti ALİ SADIK KILIÇ
2 LDP - Liberal Demokrat Parti FİLİZ SABAN
3 LDP - Liberal Demokrat Parti NAZİKE FÜSUN ÇAĞIRAN
4 LDP - Liberal Demokrat Parti ŞAHİN YILMAZ
5 LDP - Liberal Demokrat Parti DENİZ TUNGAZ
6 LDP - Liberal Demokrat Parti HÜLYA ÇİRAY
1 MEP - Merkez Parti ERSEN BAĞ
2 MEP - Merkez Parti MUSTAFA TÜNEY
3 MEP - Merkez Parti FİLİZ OKANLI
4 MEP - Merkez Parti AYŞEGÜL KARA
5 MEP - Merkez Parti SERKAN ÇIKLAÇEKİÇ
1 Millet - Millet Partisi MESUT ŞİMŞEK
2 Millet - Millet Partisi ŞEVKET KUZGUN
3 Millet - Millet Partisi İZZET USLU
4 Millet - Millet Partisi HÜSEYİN KARA
5 Millet - Millet Partisi İSMAİL KARA
6 Millet - Millet Partisi MEHMET KARA
1 SP - Saadet Partisi ÖMER ULUDAĞ
2 SP - Saadet Partisi ALİ ÇELİK
3 SP - Saadet Partisi GÜLFEM OKUR
4 SP - Saadet Partisi ARİF BURAK YILMAZ
5 SP - Saadet Partisi İLHAN ÖZLER
6 SP - Saadet Partisi HASAN ALÖKMEN
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi SİNAN GÜLTEKİN
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi TUĞÇE SARP
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi OSMAN CAN
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi LARA CLAIRE CONWAY
5 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi KALPTEN KORKMAZ
6 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi NAZAN GÜZELDERE
1 Vatan - Vatan Partisi MUSTAFA GÜLEÇ
2 Vatan - Vatan Partisi NECLA TORAMAN
3 Vatan - Vatan Partisi FİKRET TURAN
4 Vatan - Vatan Partisi AYDIN ÇETİN
5 Vatan - Vatan Partisi SÜHA ZİYA GÖKALP
6 Vatan - Vatan Partisi HÜSEYİN ÜNLÜ
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI