Toplam Sandık: 1152
Açılan Sandık: 1152
Kullanılan Oy: 240141
Geçerli Oy: 234897
Geçersiz Oy: 5244
Katılım: %82.31
Toplam Seçmen: 291738
İlçeler
evrensel e-gazete
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Bağımsız Adaylar

SıraAdayOy AdetiOy Oranı
16

CEMAL KAYA

1854 % 0.79

Ağrı Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


HDP
LEYLA ZANABERDAN ÖZTÜRKDİRAYET TAŞDEMİRMEHMET EMİN İLHAN
AKP
ABDULLAH ATALAYYILMAZ ENSAROĞLUHALİL ÖZYOLCUALİ KONYAR
MHP
MUSTAFA ÖRÜBİLAL YAŞARMURAT ÇİFTÇİMEMET YILDIRIM
CHP
CEMİL ERHANMUHAMMED NİDAİ ÖZMENMEHMET SIDDIK YELERKAN SAYAN

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi CANAN ALPASLAN
2 Anadolu - Anadolu Partisi GÖKHAN ALPASLAN
3 Anadolu - Anadolu Partisi METİN DEMİRTAŞ
4 Anadolu - Anadolu Partisi GÖKHAN DAĞABAKAN
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HAYRİ ŞAHİN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi RIDVAN TOKGÖZ
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ŞAKİR BELLİ
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi SEMA HİTALOĞLU
1 DP - Demokrat Parti NEŞAT TİRİMOĞULLARI
2 DP - Demokrat Parti CEVDET ERCİYAS
3 DP - Demokrat Parti SABAHATTİN MENDERES KOÇER
4 DP - Demokrat Parti HALİT EKEN
1 DSP - Demokratik Sol Parti ERCAN AKSOY
2 DSP - Demokratik Sol Parti METİN BATMAZ
3 DSP - Demokratik Sol Parti HASAN ÖZMEN
4 DSP - Demokratik Sol Parti HAKAN DEMİR
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi HALUK ÖZTÜRK
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi YUSUF DEMİR
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ŞAHİN ATMACA
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi RECEP ÇELİK
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi TÜRKMEN PALA
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MUSTAFA DEMİRCİ
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ÇETİN ÖZCAN
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi RECEP ÇELENK
1 KP - Komünist Parti GÜLÇİN SANCAK
2 KP - Komünist Parti FATMA GÜZİN BEŞE
3 KP - Komünist Parti HAVİSE ATLIHAN
4 KP - Komünist Parti PELİN NERSE
1 Millet - Millet Partisi HIDIR TURAN
2 Millet - Millet Partisi MEHMET ÖRÜN
3 Millet - Millet Partisi AYHAN BAŞBEKLEYEN
4 Millet - Millet Partisi NİGAR ÖRÜN
1 SP - Saadet Partisi BORA ERİM
2 SP - Saadet Partisi ÖMER AKBULUT
3 SP - Saadet Partisi MEHMET FARUK ÇETİNEL
4 SP - Saadet Partisi İDRİS YILDIRIM
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi GÖKMEN KILIÇ
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi ÜMİT ÖZALP
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi KERİM ELGİN
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi FATİH ÇUBUK
1 Vatan - Vatan Partisi ÖZAY GÖKÇE
2 Vatan - Vatan Partisi SİNAN ÖZKARA
3 Vatan - Vatan Partisi NADİDE ZEHRA ÖZTÜRK
4 Vatan - Vatan Partisi EMİNE İNCİ ÖLMEZ
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI