Toplam Sandık: 846
Açılan Sandık: 846
Kullanılan Oy: 234611
Geçerli Oy: 230602
Geçersiz Oy: 4009
Katılım: %88.77
Toplam Seçmen: 264297
İlçeler
evrensel e-gazete
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

2 116587 % 49.48
2

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

1 55812 % 23.69
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 49891 % 21.17
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 6694 % 2.84
5

SP - Saadet Partisi

0 2017 % 0.86
6

Vatan - Vatan Partisi

0 1315 % 0.56
7

DP - Demokrat Parti

0 575 % 0.24
8

DSP - Demokratik Sol Parti

0 441 % 0.19
9

TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi

0 408 % 0.17
10

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 341 % 0.14
11

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 305 % 0.13
12

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 303 % 0.13
13

DYP - Doğru Yol Partisi

0 242 % 0.1
14

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 152 % 0.06
15

MEP - Merkez Parti

0 91 % 0.04
16

KP - Komünist Parti

0 90 % 0.04
17

Anadolu - Anadolu Partisi

0 85 % 0.04
18

Millet - Millet Partisi

0 79 % 0.03
19

YURT-P - Yurt Partisi

0 76 % 0.03

Kırklareli Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


CHP
TÜRABİ KAYANVECDİ GÜNDOĞDUMEHMET TUNA SOYKAN
AKP
HAMDİ IRMAKVOLKAN GÖÇAYTAÇ AKSOY
MHP
DERYA BULUTAYDIN ÇETİNERGÖKSEL OKUMUŞ
HDP
EMİNE NİLÜFER ATAMANMEHMET BOZTEMİRMUZAFFER KAYA

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi ALİ ALTAY ONARAN
2 Anadolu - Anadolu Partisi MERAL OKUÖZ
3 Anadolu - Anadolu Partisi ALİ KELEK
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HALİT ELİFBAŞ
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi KAMİL ASANOĞLU
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ASIM EREK
1 DP - Demokrat Parti ORHAN AKYILDIZ
2 DP - Demokrat Parti SEZGİN ÇAKAN
3 DP - Demokrat Parti ALİ ÇEVİK
1 DSP - Demokratik Sol Parti GÜRAY TOPAÇ
2 DSP - Demokratik Sol Parti MEHMET ALTINAY
3 DSP - Demokratik Sol Parti ORHAN ALTIN
1 DYP - Doğru Yol Partisi KADRİYE AY
2 DYP - Doğru Yol Partisi HÜLYA ATA
3 DYP - Doğru Yol Partisi MERYEM SELEK
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SERHAT EMÇ
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MEHMET TAHİR KARA
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SADIK EREN
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi FADİME ÖZER
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi NİLGÜL GÜLDEMİR
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EROL GÖK
1 KP - Komünist Parti NİHAL ÇALI
2 KP - Komünist Parti GÜLİZ DİLAN
3 KP - Komünist Parti MERAL GÖZEN TOKGÖZ
1 LDP - Liberal Demokrat Parti GÜL DENGE DÜZELT
2 LDP - Liberal Demokrat Parti AYHAN ÇALIŞKAN
3 LDP - Liberal Demokrat Parti NURAY GÜLMEZ
1 MEP - Merkez Parti OZAN COŞKUN
2 MEP - Merkez Parti TARIK MUTLU KORAY
3 MEP - Merkez Parti SÜLEYMAN KOÇAN
1 Millet - Millet Partisi HİKMET SOFU
2 Millet - Millet Partisi NEFİSE DEMİREZEN
3 Millet - Millet Partisi AYTEN GÖRÜŞÜK
1 SP - Saadet Partisi GÜNER AYDIN
2 SP - Saadet Partisi SEVİM SEZGİ DEMİR
3 SP - Saadet Partisi SALİH MEHMET AYDIN
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi HASAN MERGEN
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi TUNCAY KILIÇ
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi AYSEL AZAK
1 Vatan - Vatan Partisi NURİYE ÜSTÜNDAĞ
2 Vatan - Vatan Partisi ONUR HARANİ
3 Vatan - Vatan Partisi NEVRİYE DEMİRKAN
1 YURT-P - Yurt Partisi OLCAY GEYİK
2 YURT-P - Yurt Partisi SERDAR AKDOĞAN
3 YURT-P - Yurt Partisi MURAT BARUT
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI