Toplam Sandık: 1022
Açılan Sandık: 1022
Kullanılan Oy: 266488
Geçerli Oy: 258872
Geçersiz Oy: 7616
Katılım: %87.45
Toplam Seçmen: 304741
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

2 117069 % 44.26
2

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

1 70700 % 26.73
3

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

1 58615 % 22.16
4

SP - Saadet Partisi

0 7001 % 2.65
5

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 5847 % 2.21
6

DP - Demokrat Parti

0 1505 % 0.57
7

Vatan - Vatan Partisi

0 665 % 0.25
8

DSP - Demokratik Sol Parti

0 534 % 0.2
9

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 515 % 0.19
10

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 496 % 0.19
11

DYP - Doğru Yol Partisi

0 448 % 0.17
12

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 363 % 0.14
13

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 259 % 0.1
14

Millet - Millet Partisi

0 156 % 0.06
15

MEP - Merkez Parti

0 143 % 0.05
16

Anadolu - Anadolu Partisi

0 141 % 0.05
17

KP - Komünist Parti

0 63 % 0.02

Isparta Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
SÜREYYA SADİ BİLGİÇRECEP ÖZELİSMAİL ÖZDEMİRAYŞE USTA
MHP
NURİ OKUTANHÜSEYİN AVNİ BIÇAKLIAHMET ZİYA NUHOĞLUHAKAN DEMİRTAŞ
CHP
İRFAN BAKIRİSA ÖNDER DİNÇTÜRKMUSTAFA CEYHANİZZET BEYDOĞAN
SP
CEVAT GENÇAYAYŞE TAŞÖRENDİNÇER DEMİREZENHÜSEYİN YILDIZHAN

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi ÖZCAN ÜNAL
2 Anadolu - Anadolu Partisi MELİHA YILDIRIM
3 Anadolu - Anadolu Partisi GÜRKAN AKAR
4 Anadolu - Anadolu Partisi VOLKAN AKAR
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ŞEMSİ CELALETTİN YOLCU
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AHMET AKSAKAL
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ŞÜKRÜ KAPLAN
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İNCİGÜL ŞİMŞEK
1 DP - Demokrat Parti ÖMER LEVENT
2 DP - Demokrat Parti ERCAN TURAN
3 DP - Demokrat Parti MAHMUT ŞENGÜL
4 DP - Demokrat Parti DURMUŞ ALİ KARİP
1 DSP - Demokratik Sol Parti MUSTAFA NİHAT ÖNAL
2 DSP - Demokratik Sol Parti BAYRAM İSTANBUL
3 DSP - Demokratik Sol Parti ALİ RIZA YILMAZ
4 DSP - Demokratik Sol Parti OSMAN ALPER KIZILTUĞ
1 DYP - Doğru Yol Partisi MEHMET USLU
2 DYP - Doğru Yol Partisi MUZAFFER GÜLCAN
3 DYP - Doğru Yol Partisi UĞUR GÖKÇEBAY
4 DYP - Doğru Yol Partisi HÜLYA EDİN
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ŞENAY YILDIZ
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ÖNDER RAMAZAN SEYMEN
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ÇETİN BİNGÖL
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi KAMİL TOKAY
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi AYSUN EGİT
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İLKER DİGİLLİ
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EMİNE KOÇ AKBİNA
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ŞÜKRÜ ÖZKAN
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi HAZNİ ARSLAN
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi ÖMER KARTAL
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi GÖZDE KAYA
4 HDP - Halkların Demokratik Partisi HAZAL ERTÜRK
1 KP - Komünist Parti MEMNUNE SERPİL YAMAN
2 KP - Komünist Parti MERAL DOĞAN
3 KP - Komünist Parti FİKRİYE ERİL ADIGÜZEL
4 KP - Komünist Parti ZEHRA ADIGÜZEL
1 LDP - Liberal Demokrat Parti ALİ RIZA ÖZÖREN
2 LDP - Liberal Demokrat Parti UĞUR MUTLU
3 LDP - Liberal Demokrat Parti TUNA TOKUÇ
4 LDP - Liberal Demokrat Parti DEVRİM GÜLEÇ
1 MEP - Merkez Parti MEHMET BEKTAŞ BAŞARAN
2 MEP - Merkez Parti SÜLEYMAN AYDOĞDU
3 MEP - Merkez Parti UFUK TAT
4 MEP - Merkez Parti DERYA EFE
1 Millet - Millet Partisi ALİ İHSAN BAŞAT
2 Millet - Millet Partisi OSMAN ERTUĞRUL
3 Millet - Millet Partisi MEVLÜT YAVUZ
4 Millet - Millet Partisi MEHMET ZEKİ ÖZEN
1 Vatan - Vatan Partisi NURİ GÖNENDİ
2 Vatan - Vatan Partisi AHMET ÇETİNKAYA
3 Vatan - Vatan Partisi MESUT ÖZLÜK
4 Vatan - Vatan Partisi ZEHRA KAYA
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI