Toplam Sandık: 1766
Açılan Sandık: 1766
Kullanılan Oy: 440309
Geçerli Oy: 424385
Geçersiz Oy: 15924
Katılım: %89.13
Toplam Seçmen: 494034
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

3 227323 % 52.42
2

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

1 108954 % 25.12
3

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

1 72540 % 16.73
4

SP - Saadet Partisi

0 9261 % 2.14
5

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 6466 % 1.49
6

DP - Demokrat Parti

0 2114 % 0.49
7

TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi

0 1642 % 0.38
8

DSP - Demokratik Sol Parti

0 1121 % 0.26
9

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 1096 % 0.25
10

Vatan - Vatan Partisi

0 922 % 0.21
11

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 715 % 0.16
12

DYP - Doğru Yol Partisi

0 535 % 0.12
13

Millet - Millet Partisi

0 389 % 0.09
14

MEP - Merkez Parti

0 280 % 0.06
15

Anadolu - Anadolu Partisi

0 210 % 0.05
16

KP - Komünist Parti

0 66 % 0.02

Afyon Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
HALİL ÜRÜNHALİL ÜRÜNALİ ÖZKAYAALİ ÖZKAYAREMZİYE SIVACIREMZİYE SIVACIAKİF ÖZKALDIAKİF ÖZKALDIFATİH BEDERFATİH BEDER
MHP
MEHMET PARSAKMEHMET PARSAKAZİZ ASLANAZİZ ASLANFATİH ÇETİNKAYAFATİH ÇETİNKAYAİSMAİL ELİBOLİSMAİL ELİBOLABDİL DEMİRALABDİL DEMİRAL
CHP
BURCU KAYIKCIBURCU KAYIKCIMEHMET ALİ ECERMEHMET ALİ ECERMEHMET TUĞRUL AKKUŞMEHMET TUĞRUL AKKUŞYALÇIN GÖRGÖZYALÇIN GÖRGÖZBEKİR KASAPBEKİR KASAP
SP
HALİT KUŞHALİT KUŞSÜLEYMAN ÇAĞLARSÜLEYMAN ÇAĞLARYAŞAR KARAKAYAYAŞAR KARAKAYABEKİR DALDALBEKİR DALDALMEHMET AKKOYUNMEHMET AKKOYUN

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi FAHRETTİN TUĞRUL
1 Anadolu - Anadolu Partisi FAHRETTİN TUĞRUL
2 Anadolu - Anadolu Partisi ERSAN İÇÖZ
2 Anadolu - Anadolu Partisi ERSAN İÇÖZ
3 Anadolu - Anadolu Partisi NECDET ERDOĞAN
3 Anadolu - Anadolu Partisi NECDET ERDOĞAN
4 Anadolu - Anadolu Partisi GÖKHAN BAYRAKTAR
4 Anadolu - Anadolu Partisi GÖKHAN BAYRAKTAR
5 Anadolu - Anadolu Partisi BİRGÜL KESER
5 Anadolu - Anadolu Partisi BİRGÜL KESER
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AHMET DEMİRER
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AHMET DEMİRER
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUSA KOÇ
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUSA KOÇ
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FEYZA GÜLTEKİN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FEYZA GÜLTEKİN
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi UĞUR PAK
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi UĞUR PAK
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi SIDIKA AKÇİN
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi SIDIKA AKÇİN
1 DP - Demokrat Parti İHSAN DİNÇAY DOĞAR
1 DP - Demokrat Parti İHSAN DİNÇAY DOĞAR
2 DP - Demokrat Parti ASLAN SAYIN
2 DP - Demokrat Parti ASLAN SAYIN
3 DP - Demokrat Parti İBRAHİM ÖLMEZ
3 DP - Demokrat Parti İBRAHİM ÖLMEZ
4 DP - Demokrat Parti ASUMAN UMUT
4 DP - Demokrat Parti ASUMAN UMUT
5 DP - Demokrat Parti ERDAL ÜNSOY
5 DP - Demokrat Parti ERDAL ÜNSOY
1 DSP - Demokratik Sol Parti ŞERAFETTİN ERDİNÇ ÖZDİL
1 DSP - Demokratik Sol Parti ŞERAFETTİN ERDİNÇ ÖZDİL
2 DSP - Demokratik Sol Parti MURAT KARANFİL
2 DSP - Demokratik Sol Parti MURAT KARANFİL
3 DSP - Demokratik Sol Parti TANER KUTLU
3 DSP - Demokratik Sol Parti TANER KUTLU
4 DSP - Demokratik Sol Parti MAHMUT BAYRAM
4 DSP - Demokratik Sol Parti MAHMUT BAYRAM
5 DSP - Demokratik Sol Parti ERHAN DEMİR
5 DSP - Demokratik Sol Parti ERHAN DEMİR
1 DYP - Doğru Yol Partisi CANAN ATASAYAR
1 DYP - Doğru Yol Partisi CANAN ATASAYAR
2 DYP - Doğru Yol Partisi ERDOĞAN ELBEYOĞLU
2 DYP - Doğru Yol Partisi ERDOĞAN ELBEYOĞLU
3 DYP - Doğru Yol Partisi GÜLÜM ÖZLOK
3 DYP - Doğru Yol Partisi GÜLÜM ÖZLOK
4 DYP - Doğru Yol Partisi SADEF ŞEN
4 DYP - Doğru Yol Partisi SADEF ŞEN
5 DYP - Doğru Yol Partisi HÜMEYRA ÇİÇEK
5 DYP - Doğru Yol Partisi HÜMEYRA ÇİÇEK
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EMİNE ŞAHBAZ
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EMİNE ŞAHBAZ
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi GÖKMEN ESGİN
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi GÖKMEN ESGİN
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi SERDAL DOĞAN
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi SERDAL DOĞAN
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HAKAN ÇELİK
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HAKAN ÇELİK
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HATİCE KARA
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HATİCE KARA
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi REMZİ YAŞAR DİKMENYILDIZ
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi REMZİ YAŞAR DİKMENYILDIZ
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi CAVİDAN NİZAMOĞLU
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi CAVİDAN NİZAMOĞLU
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi VEDAT KAYA
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi VEDAT KAYA
4 HDP - Halkların Demokratik Partisi MÜGE YAMANYILMAZ
4 HDP - Halkların Demokratik Partisi MÜGE YAMANYILMAZ
5 HDP - Halkların Demokratik Partisi İSMAİL KAÇMAZ
5 HDP - Halkların Demokratik Partisi İSMAİL KAÇMAZ
1 KP - Komünist Parti ZELİHA ÖZKAN
1 KP - Komünist Parti ZELİHA ÖZKAN
2 KP - Komünist Parti DEMET TUTÇALI
2 KP - Komünist Parti DEMET TUTÇALI
3 KP - Komünist Parti SELDA AYDEMİR
3 KP - Komünist Parti SELDA AYDEMİR
4 KP - Komünist Parti NACİYE GÖKSUN ÖZHAN
4 KP - Komünist Parti NACİYE GÖKSUN ÖZHAN
5 KP - Komünist Parti FATMA SİNEMCE
5 KP - Komünist Parti FATMA SİNEMCE
6 KP - Komünist Parti HİMMET KASAL
7 KP - Komünist Parti ABDULLAH KİRAZ
8 KP - Komünist Parti SEDAT YILDIRIM
9 KP - Komünist Parti ABDULKADİR ÇAKIROĞLU
10 KP - Komünist Parti HÜSEYİN AKÇAY
11 KP - Komünist Parti MUHAMMET YALÇIN
12 KP - Komünist Parti AHMET ÖRDEK
13 KP - Komünist Parti GÖKHAN DARCAN
14 KP - Komünist Parti ERCAN İPEKSÜMER
15 KP - Komünist Parti EMRAH VEYSEL KILIÇASLAN
1 MEP - Merkez Parti MUHAMMET YALÇIN
2 MEP - Merkez Parti AHMET ÖRDEK
3 MEP - Merkez Parti GÖKHAN DARCAN
4 MEP - Merkez Parti ERCAN İPEKSÜMER
5 MEP - Merkez Parti EMRAH VEYSEL KILIÇASLAN
1 Millet - Millet Partisi HİMMET KASAL
2 Millet - Millet Partisi ABDULLAH KİRAZ
3 Millet - Millet Partisi SEDAT YILDIRIM
4 Millet - Millet Partisi ABDULKADİR ÇAKIROĞLU
5 Millet - Millet Partisi HÜSEYİN AKÇAY
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi HÜSEYİN KIZILTAŞ
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi HÜSEYİN KIZILTAŞ
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi FUAT ÇALIŞKAN
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi FUAT ÇALIŞKAN
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MÜGE SAMSA
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MÜGE SAMSA
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi KAMİL ELGİN
4 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi KAMİL ELGİN
5 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi GÜLAY KILIÇ
5 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi GÜLAY KILIÇ
1 Vatan - Vatan Partisi LEVENT TEKKAYA
1 Vatan - Vatan Partisi LEVENT TEKKAYA
2 Vatan - Vatan Partisi HAFİZE ÇOBANOĞLU GÜNGÖR
2 Vatan - Vatan Partisi HAFİZE ÇOBANOĞLU GÜNGÖR
3 Vatan - Vatan Partisi HÜSEYİN KARANLIK
3 Vatan - Vatan Partisi HÜSEYİN KARANLIK
4 Vatan - Vatan Partisi HALİL ŞAHİN
4 Vatan - Vatan Partisi HALİL ŞAHİN
5 Vatan - Vatan Partisi ZİYA ÖZTÜRK
5 Vatan - Vatan Partisi ZİYA ÖZTÜRK
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI