Toplam Sandık: 945
Açılan Sandık: 945
Kullanılan Oy: 188906
Geçerli Oy: 183977
Geçersiz Oy: 4929
Katılım: %88.75
Toplam Seçmen: 212854
İlçeler
evrensel e-gazete
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

2 97281 % 51.75
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

1 46131 % 24.54
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 30239 % 16.08
4

SP - Saadet Partisi

0 6572 % 3.5
5

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 3937 % 2.09
6

DSP - Demokratik Sol Parti

0 631 % 0.34
7

DP - Demokrat Parti

0 556 % 0.3
8

Vatan - Vatan Partisi

0 493 % 0.26
9

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 447 % 0.24
10

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 417 % 0.22
11

DYP - Doğru Yol Partisi

0 238 % 0.13
12

Millet - Millet Partisi

0 231 % 0.12
13

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 224 % 0.12
14

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 134 % 0.07
15

Anadolu - Anadolu Partisi

0 131 % 0.07
16

MEP - Merkez Parti

0 105 % 0.06
17

KP - Komünist Parti

0 70 % 0.04
18

YURT-P - Yurt Partisi

0 57 % 0.03

Bolu Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
ALİ ERCOŞKUNFEHMİ KÜPÇÜMEHMET EMİN GÜZ
CHP
TANJU ÖZCANYUSUF RENKLİMEHMET BURAK COP
MHP
ŞÜKRÜ GÜLEZKADER GARİPOĞLUMİHRİBAN YERLİKAYA
SP
VEYSEL ÇETİNKAYAMEHMET TANMUZAFFER BOYACI

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi HÜSEYİN SALİH KOÇ
2 Anadolu - Anadolu Partisi METİN BATIR
3 Anadolu - Anadolu Partisi ÖZKAN SEYMEN
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İSMAİL İNCEAYAN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi SUAT HAYRİ SAPMAZ
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUSTAFA YAĞCI
1 DP - Demokrat Parti SEZGİN KARAKAŞ
2 DP - Demokrat Parti İSMAİL HAKKI ERPAÇAL
3 DP - Demokrat Parti ŞERAFETTİN YALÇIN
1 DSP - Demokratik Sol Parti NURHAN BAŞOĞLU
2 DSP - Demokratik Sol Parti DİDEM GÜNAYDIN
3 DSP - Demokratik Sol Parti SERCAN GÜNARSLAN
1 DYP - Doğru Yol Partisi ENGİN AYDIN
2 DYP - Doğru Yol Partisi ŞAKİR MURAT AKSOY
3 DYP - Doğru Yol Partisi MEHMET ERGÜNCE
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SEVGİ PARMAKSIZ
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MEHMET ALİ YAZICIOĞLU
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi NURAN TÜREL
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MELİHA ESGİN
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi NİHAT GÜLDEMİR
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi YUSUF DEMİRKOL
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi NEVZAT SANCAK
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi NUR İRİBOY
3 HDP - Halkların Demokratik Partisi GÜNER YAVUZ
1 KP - Komünist Parti SEMİRA KÜSEN
2 KP - Komünist Parti AZİZE ERGÜN
3 KP - Komünist Parti FİDAN GÖKCAN
1 LDP - Liberal Demokrat Parti AHMET YILMAZ
2 LDP - Liberal Demokrat Parti EROL BAŞKURT
3 LDP - Liberal Demokrat Parti BEDRİYE GÜMÜŞ
1 MEP - Merkez Parti MEHMET ERKAN YOLCUOĞLU
2 MEP - Merkez Parti VELİ ATILGAN
3 MEP - Merkez Parti YAŞAR ŞENTÜRK
1 Millet - Millet Partisi TAYYİP URAL
2 Millet - Millet Partisi CELİL AYDIN
3 Millet - Millet Partisi HÜSEYİN DEMİR
1 Vatan - Vatan Partisi İSMET ÖZER
2 Vatan - Vatan Partisi ÖMER YASA
3 Vatan - Vatan Partisi KAZIM KESMEN
1 YURT-P - Yurt Partisi ERKAN MACİT
2 YURT-P - Yurt Partisi RECEP SELİM
3 YURT-P - Yurt Partisi İSMAİL KARA
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI