Toplam Sandık: 703
Açılan Sandık: 703
Kullanılan Oy: 131332
Geçerli Oy: 125813
Geçersiz Oy: 5519
Katılım: %76.91
Toplam Seçmen: 170761
İlçeler
evrensel e-gazete
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı

Bingöl Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
ŞEBNEM KOCAKELÇİENVER FEHMİOĞLUFEYZİ BERDİBEK
HDP
HİŞYAR ÖZSOYSERHAT GÜMÜŞSEVGİ ÖRÜÇ
MHP
HASAN KIZILBOĞARAĞIP TÜMENMUHİTTİN SATIK
CHP
AHMET BAZANCİRKEMAL SATICIHÜSEYİN NEGÜZEL

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 Anadolu - Anadolu Partisi SEVİM AVCİ
2 Anadolu - Anadolu Partisi MUSTAFA ACER
3 Anadolu - Anadolu Partisi İBRAHİM ERTAŞ
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ABDULLAH OĞUZHAN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FATİH ASLAN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi BÜLTEN MUTLUAY
1 DP - Demokrat Parti EMİNE GÖKTÜRK
2 DP - Demokrat Parti MEVLÜT DEMİRCİOĞLU
3 DP - Demokrat Parti SONER ÇETİN
1 DSP - Demokratik Sol Parti ABDULKERİM ÖZDEMİR
2 DSP - Demokratik Sol Parti ÜMİT AYHAN
3 DSP - Demokratik Sol Parti HÜSEYİN KADIOĞLU
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MEHMET ZEKİ SARI
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi RESUL ALINAK
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ONUR BAYRAM
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi NAİLE ARIÇ
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HÜSEYİN YUVA
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BÜNYAMİN YILDIZ
1 KP - Komünist Parti GAMZE ERDOĞAN EKİCİ
2 KP - Komünist Parti TULUĞ ÜNLÜTÜRK
3 KP - Komünist Parti EMİNE ULUTAŞLI
1 MEP - Merkez Parti CEMAL ATAR
2 MEP - Merkez Parti YUSUF AY
3 MEP - Merkez Parti HÜSEYİN SARIKAYA
1 Millet - Millet Partisi HÜSNÜ ÇATAL
2 Millet - Millet Partisi NECATİ VARLIKLI
3 Millet - Millet Partisi ASLIHAN ERKAL
1 SP - Saadet Partisi SÜLEYMAN AYTUNÇ
2 SP - Saadet Partisi İLHAN UZUN
3 SP - Saadet Partisi NURETTİN ÇİFTÇİ
1 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MELEK KARAASLAN
2 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi İHSAN DURMUŞ
3 TURK - Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi MURAT DURAK
1 Vatan - Vatan Partisi ÖMER BAKAL
2 Vatan - Vatan Partisi KADİR MUM
3 Vatan - Vatan Partisi KAZİP KOYUN
1 YURT-P - Yurt Partisi POLAT BAKAY
2 YURT-P - Yurt Partisi MEHMET ŞAKİR BULĞA
3 YURT-P - Yurt Partisi ABAS ALTIKARDEŞ
SON DAKİKA
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI