Özer AKDEMİR Yazıları - Evrensel.net https://www.evrensel.net tr Emek Evrenseldir Evrensel.net https://www.evrensel.net/tema/evrensel16/img/apple-touch-icon-114x114.png https://www.evrensel.net Evrensel.net Poşet parası https://www.evrensel.net/yazi/83100/poset-parasi https://www.evrensel.net/yazi/83100/poset-parasi? > Sun, 13 Jan 2019 02:30:18 +0300 Taziye çadırı oldu direniş çadırı https://www.evrensel.net/yazi/83022/taziye-cadiri-oldu-direnis-cadiri https://www.evrensel.net/yazi/83022/taziye-cadiri-oldu-direnis-cadiri? > Sun, 06 Jan 2019 06:50:30 +0300 Keçileri kim kaçırdı? https://www.evrensel.net/yazi/82966/kecileri-kim-kacirdi https://www.evrensel.net/yazi/82966/kecileri-kim-kacirdi? > Sun, 30 Dec 2018 04:30:59 +0300 Kentleri ve nehirleri kederli ülke https://www.evrensel.net/yazi/82921/kentleri-ve-nehirleri-kederli-ulke https://www.evrensel.net/yazi/82921/kentleri-ve-nehirleri-kederli-ulke? > Sun, 23 Dec 2018 04:35:39 +0300 Karlı bir günde İliç yolculuğu https://www.evrensel.net/yazi/82872/karli-bir-gunde-ilic-yolculugu https://www.evrensel.net/yazi/82872/karli-bir-gunde-ilic-yolculugu? > Sun, 16 Dec 2018 04:00:05 +0300 Kızılca kıyamet kopmadan... https://www.evrensel.net/yazi/82823/kizilca-kiyamet-kopmadan https://www.evrensel.net/yazi/82823/kizilca-kiyamet-kopmadan? > Sun, 09 Dec 2018 03:30:04 +0300 Kömür değil yüz karası https://www.evrensel.net/yazi/82782/komur-degil-yuz-karasi https://www.evrensel.net/yazi/82782/komur-degil-yuz-karasi? > Sun, 02 Dec 2018 04:35:33 +0300 Greenpeace’in ‘Kisir’ döngüsü https://www.evrensel.net/yazi/82737/greenpeacein-kisir-dongusu https://www.evrensel.net/yazi/82737/greenpeacein-kisir-dongusu? > Sun, 25 Nov 2018 03:20:18 +0300 Dereağzı dersleri https://www.evrensel.net/yazi/82691/dereagzi-dersleri https://www.evrensel.net/yazi/82691/dereagzi-dersleri? > Sun, 18 Nov 2018 04:25:13 +0300 Greenpeace’in ‘devlet sırrı’ gibi gizlenen raporu https://www.evrensel.net/yazi/82638/greenpeacein-devlet-sirri-gibi-gizlenen-raporu https://www.evrensel.net/yazi/82638/greenpeacein-devlet-sirri-gibi-gizlenen-raporu? > Sun, 11 Nov 2018 03:42:16 +0300 Alıcı kuş ve bin köylü https://www.evrensel.net/yazi/82594/alici-kus-ve-bin-koylu https://www.evrensel.net/yazi/82594/alici-kus-ve-bin-koylu? > Sun, 04 Nov 2018 04:40:06 +0300 Menderes olmazsa... https://www.evrensel.net/yazi/82544/menderes-olmazsa https://www.evrensel.net/yazi/82544/menderes-olmazsa? > Sun, 28 Oct 2018 04:35:02 +0300 Hukuksuz ülkede hukukçu olmak! https://www.evrensel.net/yazi/82504/hukuksuz-ulkede-hukukcu-olmak https://www.evrensel.net/yazi/82504/hukuksuz-ulkede-hukukcu-olmak? > Sun, 21 Oct 2018 04:30:53 +0300 Kader https://www.evrensel.net/yazi/82447/kader https://www.evrensel.net/yazi/82447/kader? > Sun, 14 Oct 2018 04:30:14 +0300 Çoban Veysel 'in akşamı https://www.evrensel.net/yazi/82404/coban-veyselin-aksami https://www.evrensel.net/yazi/82404/coban-veyselin-aksami? > Sun, 07 Oct 2018 03:35:14 +0300 Urgan https://www.evrensel.net/yazi/82352/urgan https://www.evrensel.net/yazi/82352/urgan? > Sun, 30 Sep 2018 04:10:40 +0300 ‘Yalnız hüznü vardır kalbi olanın’ https://www.evrensel.net/yazi/82308/yalniz-huznu-vardir-kalbi-olanin https://www.evrensel.net/yazi/82308/yalniz-huznu-vardir-kalbi-olanin? > Sun, 23 Sep 2018 03:10:51 +0300 İncir sopası https://www.evrensel.net/yazi/82263/incir-sopasi https://www.evrensel.net/yazi/82263/incir-sopasi? > Sun, 16 Sep 2018 04:28:49 +0300 Ölü turnalar gölü https://www.evrensel.net/yazi/82222/olu-turnalar-golu https://www.evrensel.net/yazi/82222/olu-turnalar-golu? > Sun, 09 Sep 2018 03:05:13 +0300 Kozak zeybeği https://www.evrensel.net/yazi/82171/kozak-zeybegi https://www.evrensel.net/yazi/82171/kozak-zeybegi? > Sun, 02 Sep 2018 04:39:40 +0300 Yangın yeri https://www.evrensel.net/yazi/82130/yangin-yeri https://www.evrensel.net/yazi/82130/yangin-yeri? > Sun, 26 Aug 2018 03:30:05 +0300 Çeltikçi kuşun ağıdı https://www.evrensel.net/yazi/82089/celtikci-kusun-agidi https://www.evrensel.net/yazi/82089/celtikci-kusun-agidi? > Sun, 19 Aug 2018 04:13:07 +0300 Ya o asbestten ben de solumuşsam! https://www.evrensel.net/yazi/82040/ya-o-asbestten-ben-de-solumussam https://www.evrensel.net/yazi/82040/ya-o-asbestten-ben-de-solumussam? > Sun, 12 Aug 2018 03:15:17 +0300 İncir ve Anadolu Kaplanı https://www.evrensel.net/yazi/81996/incir-ve-anadolu-kaplani https://www.evrensel.net/yazi/81996/incir-ve-anadolu-kaplani? > Sun, 05 Aug 2018 04:10:28 +0300 Bir başka baharın umudu https://www.evrensel.net/yazi/81957/bir-baska-baharin-umudu https://www.evrensel.net/yazi/81957/bir-baska-baharin-umudu? > Sun, 29 Jul 2018 04:06:12 +0300 Çilehane https://www.evrensel.net/yazi/81916/cilehane https://www.evrensel.net/yazi/81916/cilehane? > Sun, 22 Jul 2018 04:25:14 +0300 Toz şeytanı https://www.evrensel.net/yazi/81886/toz-seytani https://www.evrensel.net/yazi/81886/toz-seytani? > Sun, 15 Jul 2018 03:55:13 +0300 Ürgüplü üveyik https://www.evrensel.net/yazi/81838/urguplu-uveyik https://www.evrensel.net/yazi/81838/urguplu-uveyik? > Sun, 08 Jul 2018 03:20:00 +0300 Yarasalar https://www.evrensel.net/yazi/81790/yarasalar https://www.evrensel.net/yazi/81790/yarasalar? > Sun, 01 Jul 2018 03:30:04 +0300 Delice zeytinin son günü https://www.evrensel.net/yazi/81741/delice-zeytinin-son-gunu https://www.evrensel.net/yazi/81741/delice-zeytinin-son-gunu? > Sun, 24 Jun 2018 05:05:29 +0300 Ses https://www.evrensel.net/yazi/81688/ses https://www.evrensel.net/yazi/81688/ses? > Sun, 17 Jun 2018 04:12:10 +0300 Karga ve koku https://www.evrensel.net/yazi/81642/karga-ve-koku https://www.evrensel.net/yazi/81642/karga-ve-koku? > Sun, 10 Jun 2018 04:06:08 +0300 Can ağrısı gibi https://www.evrensel.net/yazi/81590/can-agrisi-gibi https://www.evrensel.net/yazi/81590/can-agrisi-gibi? > Sun, 03 Jun 2018 03:36:15 +0300 'Elimize değen ölür ' https://www.evrensel.net/yazi/81549/elimize-degen-olur https://www.evrensel.net/yazi/81549/elimize-degen-olur? > Sun, 27 May 2018 03:25:51 +0300 Hesabı sorulmayacak mı Kışladağ’ın? https://www.evrensel.net/yazi/81509/hesabi-sorulmayacak-mi-kisladagin https://www.evrensel.net/yazi/81509/hesabi-sorulmayacak-mi-kisladagin? > Sun, 20 May 2018 04:09:55 +0300